Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
bezpečnost

Nezapomeňte si vzít na hory aplikaci Záchranka

aplikace-zachranka

Letos v létě jsme Vám představili novinku – rozšířený modul Horské služby a taky Elektronickou knihu túr. Se začínající zimní sezonou bychom Vám rádi připomenuli funkce, které se Vám při cestě za zimním dobrodružstvím na horách mohou hodit. 

Nezapomeňte s sebou na hory taky aplikaci Záchranka

lyzovaniV aplikaci najdete kompletní lavinovou předpověď pro oblast Jeseníků a Krkonoš. Kromě toho zde najdete také odkaz na ucelené informace o lavinovém nebezpečí na webu horské služby. Pokud se na hory chystáte, doporučujeme si ve varovných upozorněních zapnout oblast “Horská služba”. Budete tak dostávat výstrahy a varování vydávané přímo horskými záchranáři v dané oblasti. Pokud byste se ale přece jen dostali do krizové situace, v rozšířeném modulu HS najdete tlačítko pro přímé kontaktování dispečinku horské služby. V nouzové zprávě tak horští záchranáři najdou nejen GPS polohu volajícího, ale také zdravotní údaje, kontakty na osoby blízké, nebo stav baterie telefonu. 

Jste-li vášnivými turisty a nehodláte se svého koníčku vzdát ani v zimě, určitě využijte Elektronickou knihu túr a nezapomeňte na pořádné vybavení! Jak funguje elektronická kniha túr najdete podrobně popsáno na našich webových stránkách nebo si můžete vyzkoušet túru zadat přímo v aplikaci 🙂 

https://www.zachrankaapp.cz/cs/jak-aplikaci-pouzivat

Mějte krásnou zimu! 

Tým aplikace Záchranka

Podobné příspěvky

Startup FaceUp.com bojuje proti šikaně

Afri

Koronavirus Čechům citelně srazí cenu elektřiny

Afri

Kyberbezpečnost se stala nedílnou součástí investričních akcí

Afri