Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
bezpečnost

Žádáme prezidenta republiky a vrchního velitele ozbrojených sil, aby se k této bezprecedentní situaci vyjádřil

volby 2012

Zpráva o zapojení ruských tajných služeb při výbuchu muničního skladu ve Vrběticích je naprosto šokující. Jedná se o bezprecedentní útok na svrchovanost naší země a životy a zdraví našich občanů. Takové jednání nemůžeme zlehčovat, omlouvat, nebo tolerovat. Vedení pražské ODS razantně odsuzuje útok Ruska na náš svrchovaný stát.

logo-ODSODS Praha: Prohlášení vedení pražské ODS k zapojení ruských tajných služeb při výbuchu muničního skladu ve Vrběticích

ODS vždy prosazovala silnou a akceschopnou armádu, tajné služby a kybernetickou bezpečnost naší země. Dlouhodobě podporujeme ve Sněmovně kroky, které vedou k dostatečnému financování našich bezpečnostních složek, k plnění našich aliančních závazků a k jasnému hodnotovému ukotvení naší země v západním civilizačním okruhu. Dnes se pod tíhou nových zjištění o aktivitách ruských tajných služeb na našem území ukazuje, jak je tato strategie správná a potřebná. V naší zemi známe naše vlastní hodnoty i cenu suverenity naší země a uvědomujeme si potřebu bránit svobodu, bezpečí a životy našich občanů. Stojíme o mírové a přátelské soužití se všemi, ale na agresi odpovíme rázně a nekompromisně. Je to naše povinnost jako zástupců ODS, strany, která stála u zrodu samostatného českého státu.

Žádáme prezidenta republiky a vrchního velitele ozbrojených sil, aby se k této bezprecedentní situaci jednoznačně a bez odkladu vyjádřil.

Budoucnost patří střízlivým, totiž těm, kteří se rozhodli pro vyšší, mravnější světový názor a způsob života” – Tomáš Garrigue Masaryk 

Zdeněk Zajíček,
předseda klubu zastupitelů ODS v ZHMP

Tomáš Portlík, předseda RS ODS Praha

Lenka MOTTLOVÁ, Regionální manažerka

Podobné příspěvky

Poranění smyslových orgánů při dopravní nehodě

Redakce

Pozor na podvodníky při předvánočních online nákupech!

Redakce

Lidovci na straně občanů: Stát ignoruje výhrady obyvatel ohledně uložení jaderného odpadu

Redakce