Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Bydlení

Barrandez-vous je absolutním vítězem a Projektem roku 2021

Absolutním vítězem XI. ročníku soutěže a Realitním projektem roku 2021 se v kategorii Cena veřejnosti stal rezidenční komplex Barrandez-vous. Za originální realizací na pražském Barrandově stojí developerská společnost Top Estates, která již v předchozích letech obdržela pro své stavby mnohá významná ocenění a pozornost si získávají i nově připravované projekty.

Barrandez-vous je absolutním vítězem a Projektem roku 2021

Nový rezidenční komplex Barrandez-vous spojuje moderní architekturu a přírodu v oblíbené lokalitě. Jedná se o dvě budovy v originálním organickém tvaru se 169 nadstandardními byty a rozlehlým parkem ve vnitrobloku. Téměř každá bytová jednotka poskytuje prostor pro venkovní relaxaci formou soukromých zahrad, velkorysých teras či lodžií.

Architektem projektu Barrandez-vous je ateliér Under-construction architects pod vedením Eriky a Vladimíra Vašutových, krajinnou architekturu a zeleň navrhl Atelier Flera pod taktovkou Ferdinanda Lefflera, developerskou a stavební činnost zajišťuje společnost Top Estates Group.

Rezidenční stavba na východním okraji pražského Barrandova, v blízkosti přírodní rezervace Prokopské údolí a zároveň s výbornou dopravní dostupností, bude dokončena v průběhu letošního roku.

 “K oceněním našich projektů přistupujeme s celým týmem s pokorou, velmi si jich vážíme a celkové vítězství projektu Barrandez-vous v kategorii, kde hlasuje veřejnost, nám udělalo velkou radost. Je pro nás velkou motivací pro realizaci dalších projektů”, říká Dušan Dvořák, spolumajitel společnosti Top Estates Group.

 O skupině Top Estates Group:

Developerská společnost Top Estates Group se zaměřuje na prémiový rezidenční development a polyfunkční projekty. Působí v České republice i na Slovensku. Její součástí je jak developerská, tak stavební firma. Zaměřuje se nejen na moderní architekturu, design a kvalitní bydlení, ale také na inovativní a ekologická řešení.

Partneři Top Estates Group v rámci Top Estates Holding realizovali projekty Barrandovská́ zahrada, Truhlárna, Milhouse, Sakura a Bleriot, aktuálně se blíží k dokončení výstavba projektu Barrandez-vous, připravují se dva nové projekty v Brně a rozsáhlý rezidenční komplex Portum Towers v Bratislavě. Mezi dosud nejúspěšnější projekty patří Sakura. Byla první rezidencí v Česku pracující s principem visutých zahrad a pro rok 2020 se umístila mezi čtyřmi finalisty unikátních staveb světa kategorie Future Projects – Residential, v rámci světové architektonické soutěže WAN Awards a sbírá také další odborná ocenění. Projekt Truhlárna se stal vítězem v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu soutěže Best of Realty 2018 a prvenství v roce 2019 obhájil také projekt Barrandovská́ zahrada.

Dagmar Machancová

https://www.topestates.cz/

Podobné příspěvky

Maximální výhled díky proskleným plochám domu

Aleš Fritscher

Výkyvy běžného realitního trhu se luxusních nemovitostí nedotýkají

Aleš Fritscher

Praha je pozadu ve zřizování RE-USE center. Mohou přitom lidem významně pomoci

Aleš Fritscher