Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Bydlení

Bydlení poblíž přírody nebo v pulzujícím Karlíně? Tipy na byty v zajímavých částech Prahy

Finep

Už jste slyšeli o bydlení v Britské čtvrti, bytech U Šárky a bytech U Sluncové? Přečtěte si, čím jsou tyto lokality jedinečné a proč se tady dobře bydlí. Zjistíte, kolik času vám zabere cesta do centra, jaké služby se nachází v bezprostřední blízkosti bytů a další zajímavé informace o životě v těchto částech Prahy.

Britská čtvrť

Moderní architektura

Britskou čtvrť ve Stodůlkách tvoří moderní administrativní budovy a rezidenční bytové domy. Okolí dotváří příjemné prostředí s přírodními prvky jako například parky nebo japonská zahrada s potokem, kde si po práci odpočinete. Sportovci využijí venkovní posilovnu.

Metro hned u domu

Tato oblast vyniká skvělou dostupností MHD. Na zastávku metra Stodůlky z bytu dojdete během pár minut a v centru jste za necelou půlhodinu. Lokalitu také ocení lidé s vazbami na západ Čech, protože čtvrť navazuje na dálnici D5 směr Plzeň.

Kvalitní služby pár kroků od bytu

V Britské čtvrti najdete mnoho výborných kaváren, restaurací nebo vinoték. Nechybí ani kadeřnictví, posilovna a dětská hřiště. Základní nákup zajistíte v místních obchodech, pro větší nákupy využijete nákupní centrum v docházkové vzdálenosti.

Finep

Byty u Šárky

Bydlení na dosah přírody

Byty U Šárky nadchnou všechny milovníky běhu, cyklistiky a procházek do přírody. V létě se osvěžíte na koupališti v nedalekém Šáreckém údolí. Pokud preferujete přírodní vodu, využijete vodní nádrž Džbán, kde si půjčíte šlapadlo nebo paddleboard. Na vybraných místech můžete s přáteli grilovat nebo uspořádat piknik.

Blízko do centra i na letiště

Metrem z bytů u Šárky dorazíte do centra doslova za pár minut. Pokud často létáte, oceníte blízkost letiště, na které dojedete autem za 5 minut. V rámci revitalizace čtvrti se plánuje s prodloužením tramvajové trati, takže cesta do Dejvic a dalších částí poblíž bude ještě rychlejší.

Život na Praze 6 si oblíbíte

Praha 6 je vyhledávanou lokalitou pro život. Aby ne, vilové čtvrti a moderní rezidenční byty doplňuje krásná příroda v okolí. Mimo jiné zde najdete spoustu vyhlášených restaurací a velké možnosti kulturního vyžití. Velký nákup pak zajistíte v obchodním domě, kam autem dorazíte nebo autobusem za tři minuty.

Finep

Byty U Sluncové

Zažijte Prahu naplno

Rezidence U Sluncové propojuje klidné místo na okraji atraktivního Karlína. Tato čtvrť prošla za poslední roky velkou proměnou a stala se z ní žádaná oblast. Karlín je ideální pro všechny, kteří si chtějí Prahu maximálně užít se vším, co nabízí.

Na své si přijdou milovníci rušného životního stylu, stejně jako ti, kteří dávají přednost klidu, ale nechtějí dlouho dojíždět do centra.

Výborná dostupnost MHD

V Karlíně se všude dostanete pěšky. Za hranice čtvrti vás snadno dopraví metro, tramvaj, autobus nebo převoz přes Vltavu. Blízkost MHD novým bytům je výsadou připravovaných projektů v Praze.

Ostrov klidu v rušném městě

Chcete mít svůj klid, ale rádi využijete možnosti pulzujícího Karlína? Bydlení U Sluncové si zamilujete. Čtyři bytové domy citlivě zasazené do krajiny vám poskytnou veškerý komfort pro klidný život.

Zdroj: finep.czFinep

Podobné příspěvky

Cool“ nemovitosti, ve kterých by se vám líbilo bydlet

Afri

Loni se začalo v ČR stavět nejvíce bytů od doby před rokem 1989

Afri

Skanska nabídne 179 bytů i společnou fotovoltaiku

Afri