Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Bydlení Literatura

Chystáte změnu u sebe doma? Nechte si poradit od designérky z show Jak se staví sen!

Lucie Volfová ve své knize nabízí čtenářům návod, jak navrhnout bydlení s nadčasovým a udržitelným designem, které se jen tak neokouká. Díky mnohaletým zkušenostem a praxi interiérové designérky přináší veškeré informace, které k plánování a rekonstrukci domova potřebujete. Důraz klade na využívání starého nábytku a úctu k tradičnímu řemeslu, které dokáže propojit s moderními prvky, tak aby výsledné řešení bylo nejen luxusní a dokonale vyladěné, ale také aby dlouho vydrželo.

Jak vytvořit domov – elegantně a udržitelně podle Lucie Volfové

Lucie Volfová je interiérová designérka, inovativní návrhářka a malířka abstraktních obrazů, která mimo jiné tvoří udržitelné interiéry propojením zrestaurovaného nábytku s vlastní originální tvorbou. S její prací se můžete seznámit např. v TV bydlení, časopisech Marianne bydlení, Venkov a styl, na internetových stránkách o bydlení Living.cz apod. Stala se také designérkou pořadu televize Prima Jak se staví sen. A jako uznávaná malířka, nabízí svým klientům namalování originálního díla, které bude v novém interiéru odrazem jejich osobnosti a neopakovatelného příběhu.

Řídí se mottem:  Nepřizpůsobujte se vy prostoru, prostor se přizpůsobí vám. Výsledky její práce tak přispívají k pohodě a harmonii každého domova, jak v barevném sladění celého prostoru, tak i v jeho uspořádání.

Cena: 1 390 kč

v prodeji na https://eshop.lucievolfova.cz/kniha/

Téma bydlení a útulný domov řeší alespoň jednou v životě každý z nás. V dnešní době nepřeberného množství materiálů, barev nebo jen doplňků, aby se čert vyznal. Pokud patříte mezi ty, co se v záplavě nabídek všeho ztrácí, nechte si poradit od té nejpovolanější profesionálky. Lucie Volfová má nejen smysl pro krásu i detail, ale hlavně jednoduchý návod, jak se v džungli jménem „domov“ jednoduše zorientovat. 

Lucie je inovativní návrhářka, malířka abstraktních obrazů a designérka, která se nebojí experimentovat. Ráda dává nový život starým kouskům s příběhem, které chytře zasadí do moderního designu. Mnoho jejích výtvorů můžete zhlédnout v pořadu Jak se staví sen. 

Díky svým zkušenostem se Lucie rozhodla své znalosti sepsat do knihy Jak vytvořit domov, jednoduchého návodu pro každého, kdo se chce se svým interiérem poprat sám. Nabízí návod, jak navrhnout bydlení s nadčasovým a udržitelným designem, které se jen tak neokouká. Najdete zde veškeré informace, které k plánování a rekonstrukci domova potřebujete. 

Neplýtvejme, využívejme tradiční zdroje 

Důraz klade na využívání starého nábytku a úctu k tradičnímu řemeslu, které dokáže propojit s moderními prvky, tak aby výsledné řešení bylo nejen luxusní a dokonale vyladěné, ale také aby dlouho vydrželo.

„Na základě osobnosti a potřeb každého klienta vytvářím ojedinělý interiér. Každý detail je pro mě důležitý, nejen samotný nábytek, který má svého ducha, svůj příběh. Navrhnu nový design tak, aby byl v harmonii s celkovým konceptem vašeho domova, ale také materiály a doplňky, které jsou nedílnou součásti mých návrhů,“ říká Volfová. 

 

Nepřizpůsobujte se prostoru, prostor se přizpůsobí vám

Lucie se řídí celoživotní vizí. Bydlení z obnovitelných zdrojů a s jedinečným designem vede k lepšímu životu. Každý se přece chce doma cítit jako doma. Proto jako třešničku na dortu nabízí klientům namísto klasické tapety vlastní výmalbu originálního abstraktního obrazu, v němž se odrazí osobnost majitele a jeho interiéru. Výsledky její práce tak přispívají k pohodě a harmonii každého domova, jak v barevném sladění celého prostoru, tak i v jeho uspořádání.

S prací mladé umělkyně se můžete seznámit kromě pořadu Jak se staví sen ještě v TV bydlení, časopisech Marianne bydlení, Venkov a styl, na internetových stránkách o bydlení Living.cz a dalších. 

Eva Polívková

Podobné příspěvky

To byla zákopová válka

Afri

ŽIVÝ MÝTUS ROGER FEDERER

Afri

Audioknihy jsou prostředkem, jak se vyrovnat se stresem

Afri