Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Baileys Deliciously Light Baileys vychází vstříc těm, koho zajímá zdravý životní styl

Baileys
Baileys má „lehčí“ novinku–uvádí Baileys Deliciously Light Baileys drží krok strendy a vychází vstříc těm, koho zajímá udržitelnost a zdravý životní styl.
Na trh uvádí Baileys Deliciously Light, originál níirský krémový likér, který ale obsahuje o 40% méně kaloriía cukru. Vychutnejte silu hodnou chuť Baileys, ale s o 40 % méně kalorií a o 40 % méně cukru než u Baileys  Original–to znamená, že nový likér má pouze 94 kalorií na 50 ml porci.
Vychutnejte si ho jen tak sledem, nebo si ho přimíchejte do kávy.
BaileysKDO
Uvědomělí lidé, kteří hledají všestranné a bezstarostné možnosti pití.CO Stejně lahodné Baileys, které znáte a milujete—smetanová kombinace pravý chirských mléčných výrobků, irské whiskey a vanilkové příchutě—nyní vyrobená so 40 % méně cukru a o 40 % méně kalorií.
KDE
Doma. KDY Každý večer, kdykoli po práci, s drahou polovičkou, během relaxace a odpočinku nebo třeba na víkendovém brunchi s přáteli.
PROČ
Dobrota, která se hodí k vyváženému životnímu stylu. Baileys si parádně vychutnáte a můžete si ho s radostí dát, aniž byste cítili výčitky. Cena: 469 Kč SERVÍROVÁNÍ LEDOVÁ KÁVA1.Vložte led do skleničky.2.Naplňte skleničku 175 ml ledové kávy.3.Smíchejte se 75 ml Baileys  Deliciously Light.
Zamíchejte a vychutnejte si váš drink!

Podobné příspěvky

Nejlépe hodnocenou restaurací na Mapách Google je podnik Vallmo

Afri

NOVÝM „HERO“ JOHNNIE WALKER SE OD ZÁŘÍ STÁVÁ HEREC A DRŽITEL OSCARA ADRIEN BRODY

Afri

Chemickou recyklací můžeme zrecyklovat i jiné materiály

Afri