Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Baron Hildprandt opět uvádí limitované ročníkové edice hruškovice a slivovice

hruska-2006-box

Značka Baron Hildprandt je již tradičním výrobcem populárních ovocných pálenek. Nyní si je můžete pořídit v jedinečné limitované edici ročníkových destilátů hruškovice a slivovice. K dispozici je pouze omezené množství lahví od každého destilátu z ročníku 2006. Jelikož se jedná o limitovanou edici, máte poslední možnost pořídit tyto prémiové ročníkové ovocné pálenky.

Baron Hildprandt opět uvádí limitované ročníkové edice hruškovice a slivovice

hruskaI tyto ročníkové edice Baron Hildprandt ze Zámecké palírny v Blatné jsou dílem mistra destilatéra Václava Šitnera. Unikátní pálenky vytvořil v roce 2006 s pečlivostí sobě vlastní. Hruškovice Baron Hildprandt i Slivovice Baron Hildprandt jsou dostupné pouze v omezeném množství lahví, a to 750 kusů hruškovice a dalších 750 kusů slivovice. Po jejich vyprodání tak již nebude možné lahev sehnat. Limitované edice stařených pálenek Baron Hildprandt vynikají svou jedinečně jemnou chutí, která se utvářela při patnáctiletém zrání v dubových sudech. Jejich výjimečnost se odráží i v unikátních designových lahvích hodných takovýchto tekutých skvostů.

 Baron Hildprandt Hruškovice 2006

Tato limitka v podobě dlouho stařené hruškovice Baron Hildprandt zrála k dokonalosti v sudech od roku 2006. Na vzniku limitované edice se podílelo roky prověřené kvalitní ovoce z ovocných sadů v jihočeských Chelčicích a Lhenicích. Jedinečnou plnou chuť, které bylo dosaženo díky staření, podtrhuje 50% síla alkoholu. Nejlépe si tuto delikatesu vychutnáte při pokojové teplotě, jež dá plně rozvinout její unikátní chuti i vůni.

Limitovanou 0,7l lahev Baron Hildprandt Hruškovice 2006 v dárkové krabičce pořídíte pouze na www.1er.cz za 1 850 Kč.

slivoviceBaron Hildprandt Slivovice 2006

Plná chuť jihočeských švestek a pálenka tvoří ověřenou klasiku, která nadchne každého milovníka kombinace ovoce a alkoholu. S Baron Hildprandt Slivovicí se nemůžete netrefit. Dlouhé staření tohoto zlatavého pokladu v dubových sudech z Moravy se podílí na jedinečném zážitku z chuťového koncertu. Sladkost švestek spolu se sílou alkoholu 50 % vám zaručí lahodnou explozi ovoce na jazyku.

Limitovanou edici Baron Hildprandt Slivovice 2006 v dárkové krabičce pořídíte pouze na www.1er.cz za 1 850 Kč za 0,7 l.

Adéla Kubaštová

PR Consultant

 

Podobné příspěvky

Novinka s tradicí 500 let: Hanácká vodka Silver

Afri

Ocenění nejlepších českých potravinářů

Redaktor J.Hampl

Již tuto sobotu 23. 6. Ochutnejte pouliční gastronomii, startuje Letní Street Food na Smíchovské náplavce

Afri