Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Baronka přichází s malinovou novinkou

BARON

Blatenské pálenky a ovocné speciality, se rozrůstají o Baronku Malinu. Tento přírůstek skvěle ladí k již zaběhlým stálicím baronní rodiny. Ochutnejte novinku a dopřejte si doušek poctivé malinové chuti v jemném alkoholu.

Pálenky a ovocné speciality ze Zámecké palírny Blatná se těší velké popularitě, kterou si právem zasluhují. Mistr destilatér Václav Šitner jako by v každém druhu alkoholu nechal svůj otisk a lahve, co opouští palírnu, se tak stávají nedílnou součástí naší kultury. Nyní přichází nová příchuť, která skvěle rozšiřuje portfolio již nabízených chutí.

Baronka Malina je pravou dámou, která se skvěle hodí ke každé příležitosti. Má nižší obsah alkoholu (30 %), zachovává si však zcela harmonickou chuť ovoce a tím je vhodná pro všechny, kterým vyhovuje chuťový říz ovocného destilátu. Zralé a pečlivě sbírané plody malin skvěle ladí s péčí a pílí, jakou Václav Šitner své práci věnuje. Typická malinová chuť a vůně se rozvinou ihned po prvním kontaktu s douškem této malinové krásky.

Cesta za dokonalostí nemusí být složitá, a proto ve složení najdete jen velejemný líh, malinový destilát, cukr, přírodní malinové aroma a kulér. Kvalitní ingredience, pečlivá destilace a poctivá práce mistra destilatéra jsou zárukou malinového nebe, kam vás Baronka přenese.

Tuto Baronku můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za 470Kč.

Adéla Krpatová 

www.double-u.cz

Podobné příspěvky

Recepty na domácí grilování se Spak Master Ketchupy

Afri

Šéfem za pár minut přináší neotřelý pohled na vaření

Afri

U rostlinných roztíratelných tuků iluzi másla nečekejte a raději čtěte etikety

Afri