Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Božkov oblékl své vodky do modernějšího kabátu

Česká jednička na trhu, značka Božkov, představila nový design svého portfolia vodek, který prošel během několikaletého vývoje zásadní proměnou. Nový vzhled je moderní, prémiový a odráží kvalitu a poctivost značky oblíbené mezi spotřebiteli.

Božkov oblékl své vodky do nového, modernějšího kabátu a zároveň uvádí na trh novinku – Jemnou se sníženým obsahem alkoholu

vodkaSoučasně se změnou designu spouští prodej novinky Božkov Jemná se sníženým obsahem alkoholu, a reaguje tak na vzrůstající oblibu nápojů s nižším obsahem alkoholu. Nový moderní a prémiový vzhled obalu vychází z úspěšného a povedeného designu celého portfolia značky Božkov. „Po několikaletém výzkumu a vývoji je nám potěšením, že můžeme představit nový design a současně potěšit spotřebitele, kteří dávají přednost alkoholickým nápojům s nižším obsahem alkoholu, novinkou Božkov Jemná 30 %. Věříme, že se bude našim spotřebitelům líbit a doufáme, že stejně jako naše klasická vodka, se i ta s nižším obsahem alkoholu bude těšit velké oblibě,“ dodává Michal Jakl, Group Brand Manager společnosti Stock Plzeň-Božkov.

Božkovská rodina má nový přírůstek

Dáváte raději přednost alkoholickým nápojům s nižším obsahem alkoholu? Nyní si tak můžete vychutnat i novinku na bázi vodky – Božkov Jemnou. Vychází z původní kvalitní vodky Božkov, ale na rozdíl od svého staršího sourozence obsahuje pouhých 30 % alkoholu. Vyzbrojte se na nadcházející vánoční a silvestrovské veselí s touto jemnou novinku a užijte si se svými blízkými a kamarády české a božkovské svátky.

Obě varianty vodky jsou dostupné v 0,5 l i 1 l verzi.

www.bozkov.cz
Instagram: @bozkov

PR TIPY

BOŽKOV VODKA

Česká vodka tak, jak ji máme my Češi rádi. Poctivá, kvalitní a jemná. Ochutnejte vodku od Božkov, která vznikla kombinací nejjemnějšího lihu s upravenou plzeňskou vodou. Zachutná vám jak ve formě panáků, tak i jako součást oblíbených míchaných drinků.

Tak na nás!
Obsah alkoholu: 37,5 %
Doporučená cena: 169,90 Kč

BOŽKOV JEMNÁ 30 %

Nový přírůstek do božkovské rodiny se pyšní obsahem alkoholu sníženým na 30 %, přičemž si zachovává stejně jemnou a lahodnou chuť jako její starší sourozenec s obsahem 37,5 % alkoholu. Novinka také reaguje na stále se zvyšující ceny a nabízí cenově dostupnou kvalitu pro každého příznivce vodek.

Vychutnejte si ji samotnou nebo jako součást míchaných drinků.

Obsah alkoholu: 30 %  Doporučená cena: 99,90 Kč

O společnosti STOCK Plzeň-Božkov

Společnost STOCK Plzeň-Božkov, jenž patří do StockSpirits Group, je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již více než 100 let. S portfoliem čítajícím více než 120 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Do jeho portfolia patří také ovocné a bylinné likéry Bartida Original nebo distribuční značka kubánského rumu Legendario. Od roku 2021 STOCK Plzeň – Božkov distribuuje i všechny prémiové značky společnosti Diageo a luxusního portfolia „Reserve“, mezi nimi je rum Zacapa, gin Tanquerey nebo bourbon Bulleit. Více na www.stock.cz. 

 
Michaela Janková

Podobné příspěvky

Rumová novinka Ron de Azur přináší příběhy starého želvího námořníka Ronnyho

Redakce

Čeští šéfkuchaři Radek David, Tomáš Frištenský a Lukáš Sedláček vyhráli prestižní měděný kastrol

Redakce

Častěji sahají po celozrnných a žitných výrobcích

Redakce