Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Captain Morgan hlásí unikátní novinku!

rum
Captain Morgan Sliced Apple Užijte si plavbu v moři šťavnatých jablek snovinkou CAPTAINMORGAN SLICED APPLE Pozor, pozor, Captain Morgan hlásí unikátní novinku! Jeho posádka právě vyplouvá vstříc jablečnému dobrodružství! Dopřejte si i vy nový, lákavě lahodný Captain Morgan SlicedApple, první rum s jablečnou příchutí na českém trhu. Se sladkou a šťavnatou chutí čerstvěnakrájených jablek je tento legendární karibský rum ideálním společníkem pro chvíles partou přátel.
Captain Morgan Sliced ​​Apple, první rum s jablečnou příchutí na českém trhu

Captain Morgan Sliced Apple Šťavnaté jablko dodává Kapitánovi nový chuťový rozměr a lehkost. Jemná zelená jablíčka báječně ladí s vychytanou chutí pravého karibského rumu Captain Morgan a lákají na unikátní chuťový zážitek. Jablečnou příchuť však ocení nejen milovníci tohoto ovoce, ale také ti, kteří si rádi užívají společný čas s přáteli a kteří hledají dobrodružství v každodenním životě.

Captain Morgan vám do něj dodá tu pořádnou šťávu! Ať už se s přáteli setkáte doma nebo na baru, ochutnejtespolečně tuto jedinečnou chuť koření a šťavnatého jablka.Ideálními společníky pro servírování Captain MorganSliced Apple jsou led a limeta.Hero Serve1.Naplň sklenici ledem2.Přidej Captain Morgan Sliced Apple3.Ozdob limetou4.Užij si to!Je tu nový, lákavě lahodný Captain Morgan SlicedApple, první rum s jablečnou příchutí načeském trhu. Šťavnaté jablko dodává Kapitánovi nový chuťový rozměr a lehkost. Jemnázelená jablíčka báječně ladí s vychytanou chutí pravého karibského rumu. Nový CaptainMorgan Sliced Apple je ideálním společníkem pro chvíle s partou přátel.Vychutnejte si jej samotný, v kombinaci s ledem a plátkem limety.Doporučená cena0,7 l: 439 Kč

Michaela Janková

Podobné příspěvky

NAVŠTIVTE NOVÝ POP UP BAR ROKU GIN

Afri

Stát hotelům přispěje na prázdné pokoje

Afri

Češi si před zpřísněním opatření ještě stihli vyhodit z kopýtka

Afri