Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie Literatura

Dárek, se kterým si užijete podzim chutněji

K tradiční české kuchyni patří knedlík, který během podzimu zase zažívá boom popularity. Jak jinak servírovat svatomartinskou husu, zvěřinové ragú, bažanta na portském nebo lahodný guláš? Ale víte, že zdaleka nemusíte trvat jen na starém dobrém houskovém knedlíku?

Velká knedlíková kuchařka

S Velkou knedlíkovou kuchařkou se před vámi otevřou úplně nové obzory. Najdete tu nejen rady a tipy, jak si osvojit základy pro ty nejlepší tradiční knedlíky, ale kuchařka přináší inspiraci prostřednictvím celkem 144 receptů. Mezi nimi najdete třeba ty na knedlíky perníkové, s brynzou, křenové, kaštanové, vizovické se sušenými švestkami nebo konopišťské zámecké s přídavkem likéru Cointreau a mletých mandlí. Nechte se překvapit bohatstvím knedlíkové kuchyně, která nejen chutná, ale může být i bezlepková a plná bylinek či zeleniny.

Kateřina Šimková

O firmě

Knedlíky Láznička s.r.o. patří ke stálicím českého trhu. Zabývá se vařením knedlíků pro nejrůznější odběratele, například restaurace, catering, školní jídelny, její výrobky najdete také v sortimentu rohlik.cz. Nabídka knedlíků je obrovská, od klasických houskových až po speciální, například brynzáky nebo dýňové či špenátové. Společnost vydala Velkou knedlíkovou kuchařku, v níž najdete 144 knedlíkových receptů, ale nejen to. Zjistíte, že vařit knedlíky není těžké, že jich můžete ochutnat daleko více, než jste si mysleli nebo že existují také knedlíky dýňové, mandlové nebo bezlepkové.

Podobné příspěvky

Ocenění nejlepších českých potravinářů

Redaktor J.Hampl

Hard Rock Cafe představuje nový burger inspirovaný jejich ambasadorem Lionelem Messim

Afri

Zima ještě nekončí! Dožeňte, co se dá!

Afri