Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Den matek se blíží a my vám přinášíme tipy na svěží drinky

Baileys-Chocolat-Luxe

Připijte si na všechny milované maminky s trendy drinky plnými lásky a něhy Den matek se blíží a my vám přinášíme tipy na svěží drinky od STOCK Plzeň-Božkov, kterými si můžete s vašimi milovanými maminkami připít na jejich zdraví. Maminky se o nás vždy staraly a starají se s láskou i nyní. Udělejte si proto v tento jejich sváteční den čas a dejte jí najevo, jak moc je pro vás výjimečná. Pozvěte jí třeba na piknik v přírodě, nebo uspořádejte menu plné dobrot u vás doma. Ať už se rozhodnete překvapit vaši maminku jakkoliv, nezapomeňte také na svěží jarní míchané drinky! 

Baileys Chocolat Luxe

drinkRozmazlete svou maminku s lahodným likérem Baileys Chocolat Luxe, který v sobě ukrývá vysoce kvalitní skotskou whisky doplněnou o pravou belgickou čokoládu.

● Baileys Chocolat Luxe
● Led
● Ozdoba: čerstvé fialky, francouzská makronka

Legendario Ronssé & Tonic

Pokud je vaše maminka milovnicí míchaných drinků s příchutí jahod nebo si sem tam nalije skleničku rumu, překvapte ji kombinací prvotřídního kubánského rumového likéru s příchutí jahod a kvalitního toniku.

● Legendario Ronssé Punch au Rhum (4cl)
● Tonic (20cl)
● Led
● Ozdoba: čerstvé jahody, maliny a máta

Bartida Svěží Čert

Dokonalá svěžest a hříšně lahodná chuť se ukrývá v jarním drinku Svěží Čert, který v sobě kombinuje exotickou vanilku, voňavá jablka a višňový likér od Bartidy.
● Bartida Čert (4cl)
● Vanilkový sirup Giffard (1,5cl)
● Jablečný juice (10cl)
● Šťáva z ½ limetky
● Led
● Ozdoba: celá skořice, limetka

Amundsen Skinny Limeta

Pokud vaše maminka dává přednost nápojům na bázi vodky, namíchejte jí zbrusu nový drink Amundsen Skinny z křišťálově čisté, 6x destilované vodky Amundsen v kombinaci s limetkovým freshem a sodou.

● Vodka Amundsen
● Soda
● Limetkový fresh
● Led
● Ozdoba: čerstvá limetka

Božkov Bylinný likér

Milovnice bylinek, a především bylinkových likérů potěší panák dokonale vychlazeného Božkov Bylinného likéru, ve kterém se harmonicky propojuje směs 44 druhů bylin a koření jejímž základem je meduňka, skořice, máta a citronová kůra.

Roku Gin & Tonic

Pravá chuť Japonska se skrývá v kombinaci řemeslného japonského Roku Ginu a kvalitního tonicu. Namíchejte tento prémiový drink vaší mamince a odhalte s ní 6 japonských botanicals – květy a lístky sakury, čajové lístky Sencha a Gyokuro, pepř Sansho a Yuzu.

● Roku gin
● Kvalitní tonic
● Led
● Ozdoba: 6 dílků čerstvého zázvoru

PR TIP!

GIN ROKU

Prémiový řemeslný japonský gin s obsahem 6 botanicals – květy a lístky sakury, čajovými lístky Sencha a Gyokuro, pepřem Sansho a šťavnatým Yuzu vás potěší nejen svou prvotřídní kvalitou a exotickou chutí, ale i dokonalým designem láhve. Obdarujte tímto japonským mistrovským dílem svou milovanou maminku, která letos slaví svůj svátek 8. května. Roku Gin nejlépe chutná v kombinaci s kvalitním tonicem.

Objem: 0,7l
Obsah: 43%
Doporučená cena: 729,- Kč

BOŽKOV BYLINNÝ LIKÉR

Plná náruč bylinek a koření se ukrývá v jedinečném bylinném likéru od Božkova, jehož základem je sladká meduňka, svěží máta peprná, voňavá skořice a osvěžující citronová kůra. Připijte si na zdraví všech maminek
s lahodným bylinným likérem od tradiční české značky Božkov. Nejlépe chutná dobře vychlazený, ale osvěží vás i v kombinaci s Kofolou nebo Vineou.

Objem: 0,5l
Obsah: 33%
Doporučená cena: 169,90 Kč

O společnosti STOCK Plzeň-Božkov

Společnost STOCK Plzeň-Božkov, jenž patří do Stock Spirits Group, je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již více než 100 let. S portfoliem čítajícím více než 120 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Do jeho portfolia patří také ovocné a bylinné likéry Bartida Original nebo distribuční značka kubánského rumu Legendario. Od roku 2021 STOCK Plzeň – Božkov distribuuje i všechny prémiové značky společnosti Diageo a luxusního portfolia „Reserve“, mezi nimi je rum Zacapa, gin Tanquerey nebo bourbon Bulleit. Více na www.stock.cz.

Michaela Janková

Podobné příspěvky

Pozvánka na křest knihy Síla hotentota

Afri

Pokles cen v oblasti zemědělské produkce, vepřové prudce zlevňuje

Afri

Letní grilování v Praze

Afri