Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Fernet Stock slaví 95 let!

Bavorak

Už 95 let se vyrábí unikátní a po generace milovaný bitter, jehož přesnou recepturu znají jen dva vybraní zaměstnanci společnosti Stock Plzeň-Božkov. S velkým podílem ruční výroby, kterou si zachoval až dodnes a obsahem 14 pečlivě vybraných bylin z celého světa právem patří mezi nejvýraznější a nejoblíbenější bittery v tuzemsku. Fernet Stock se díky své unikátní chuti a nezaměnitelnému charakteru těší oblibě napříč generacemi. Vychutnat si ho můžete čistý, v osvěžujícím drinku Bavorák, nebo v kombinaci s tonicem či Vineou. Na trhu jsou také kromě varianty klasického Fernet Stock, svěží Fernet Stock Citrus a neodolatelný Fernet Stock Barrel Edition.

Oslavte narozeniny  Fernet Stocku stylově s dvouvrstvým Bavorákem!

Fernet

FERNET STOCK BAVORÁK

● Led
● 15 cl tonicu
● 4 cl Fernet Stock Original nebo Citrus
● Plátek citronu

 

 

PR tip

Fernet Stock Original

Legendární bitter, jehož počátky výroby sahají až do roku 1927. Základem je jedinečná a tajná směs čtrnácti pečlivě vybraných bylin z celého světa. Vyniká především svou originální chutí, které je docíleno mistrovským výběrem a zpracováním bylin, jejich macerací a několikaměsíčním zráním.

Cena: 189,90 Kč/0,5l
Obsah: 38 %
www.fernetstock.cz

O společnosti STOCK Plzeň-Božkov

Společnost STOCK Plzeň-Božkov, jenž patří do Stock Spirits Group, je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již více než 100 let. S portfoliem čítajícím více než 120 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Do jeho portfolia patří také ovocné a bylinné likéry Bartida Original nebo distribuční značka kubánského rumu Legendario. Od roku 2021 STOCK Plzeň – Božkov distribuuje i všechny prémiové značky společnosti Diageo a luxusního portfolia „Reserve“, mezi nimi je rum Zacapa, gin Tanquerey nebo bourbon Bulleit. Více na www.stock.cz.       

Michaela Janková

Podobné příspěvky

Asijské jídlo není jen o rýži a nudlích. Přijďte na Smíchovskou náplavku 22. 9. na Asia Food Fest

Jaroslav Hauer

Saláty ze sezonní zeleniny a ovoce

Redakce

Souboj o nejlepšího světového barmana Diageo Reserve World Class

Redakce