Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Fritz-kola v eko zelené  

Fritz-kola v eko zelené

Oblíbená limonáda fritz-kola představuje zelenou novinku v eko kabátku. A zelená není pouze etiketa lahve, ale také samotné složení nápoje, který obsahuje pouze ty nejkvalitnější bio ingredience. Co je lepšího než pochutnat si na oblíbeném nápoji bez výčitek kvůli životnímu prostředí?

Fritz-kola v eko zelené  

Fritz-kola v eko zelenéFritz-kola patří mezi oblíbené nealkoholické nápoje. A není divu, že tomu tak je. Její chuť, kvalita ingrediencí a celková vybalancovanost zaručuje skvělé osvěžení po náročném dni nebo v horkém počasí a poslouží i jako skvělý parťák do oblíbeného drinku. Nyní přichází fritz-kola v nové bio verzi, a vy si tak můžete dopřát eko limonádu bez chmurných myšlenek na životní prostředí.

Fritz-kola bio v sobě nezapře autentickou chuť klasické fritz-koly. Obsahuje neuvěřitelných 25 mg eko kofeinu na 100 ml, je tedy touto povzbuzující látkou doslova nabitá a můžete se těšit na pořádnou dávku energie. Mezi ingrediencemi naleznete pouze kvalitní přírodní složky, jako je přírodní citronový extrakt a přírodní extrakt z kardamomu a skořice. Perfektní chuťové harmonie je dále dosaženo přidáním hřebíčkového oleje a bourbonské vanilky do základu z přírodní minerální vody.

Bio verze fritz-koly potěší vedle milovníků životního prostředí také všechny, kteří se snaží dbát na své zdraví, pokud jde o množství přijatého cukru a kalorií. Ve 100 ml této lahodné limonády najdete pouze 40 kcal a 9,9 g cukru. Navíc jde také o stoprocentně veganský produkt – neobsahuje žádné zvířecí složky, které nebyly použity ani při výrobě, a rovněž nedocházelo k testování na zvířatech.

Zelená novinka fritz-kola bio je k dostání na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za cenu 35 Kč.

                                                             

Adéla Kubaštová          

Tomáš Iľko

www.double-u.cz                         

Podobné příspěvky

Rozpal to, šéfe! 

Afri

Přijďte na Vepřobraní: Ochutnejte čerstvě uvařené pivo i speciality na dvoře pivovaru!

Jaroslav Hauer

Limitovaná edice vodky Stoli Ukraine

Afri