Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Griotka Liqvére dosáhla bronzového triumfu v soutěži Pálenka roku

V prestižní soutěži Pálenka roku 2023 oblíbená Griotka Liqvére získala bronzovou medaili v kategorii višňových likérů. Toto ocenění podtrhuje vysokou kvalitu a jedinečnost produktu.

Soutěž Pálenka roku je významnou událostí zaštiťující ty nejlepší destiláty a pálenky. Tato prestižní soutěž přináší do popředí ty nejlepší nápoje a jejich úspěch zde je zárukou vysoké kvality a mimořádné chuti. Jedno z ocenění v letošním ročníku putovalo do Zámecké palírny v Blatné: griotka Liqvére získala bronzovou medaili.  

Griotka Liqvére je vysoce ceněná pro svůj vyvážený a bohatý višňový profil, který se v soutěži Pálenka roku 2023 setkal s velkým uznáním. Je to poctivá, ručně vyráběná griotka, která je vyrobena z ovoce z jižních Čech. V jejím složení najdete klíčové složky, a to hlavně višňovou šťávu, velejemný líh a třešňový destilát. Všechny ingredience jsou tak přírodní a bez jakýchkoli chemických přísad a barviv.

Toto ocenění je důkazem neustálého úsilí o vytváření vynikajících likérů a potvrzením vášně pro řemeslo, čímž v Blatné tradičně vynikají. Griotku Liqvére pořídíte na www.1er.cz za 340 Kč/1l.  

Adéla Krpatová 
www.double-u.cz

 

Podobné příspěvky

Nejprodávanějším chlebem je stále Šumava. Ale trh se mění

Ilja Hynek

Zářijová volba sládků – Cybeer

Redaktor J.Hampl

Rumová novinka přímo z Mauricia

Redakce