Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Hard Rock zaměří pozornost na začínající umělce

kapela

Hard Rock International se spojil s organizací Playing for Change a zapůjčil svá legendární pódia začínajícím talentům z celého světa v rámci nové koncertní série UNDISCOVERED Powered by Hard Rock. První série koncertů proběhne od května do konce června a v jejím rámci vystoupí na 50 kapel ve 20ti různých pobočkách Hard Rock Cafe po celé Evropě, Severní Americe a Asii. Od Barcelony po Memphis jsou hosté zváni na živá vystoupení, kde budou moci podpořit místní umělce.

Hard Rock zaměří pozornost na začínající umělce prostřednictvím celosvětové koncertní série s názvem UNDISCOVERED.

50 lokálních kapel vystoupí v restauracích Hard Rock Cafe po celém světě ve spolupráci s organizací Playing For Change.

Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s tak výjimečnou organizací jako je Playing For Change a odstartovat tak naši koncertní sérii UNDISCOVERED, která umělcům umožní vystoupit na světovém pódiu a předvést svůj talent,“ říká Keith Sheldon z Hard Rock International. „Hard Rock Cafe dlouhodobě buduje vztahy s hudební komunitou a podporuje ji přes padesát let. Neustále se snažíme být domovem pro začínající umělce a pomáhat jim na jejich cestě k úspěchu.“

Organizace Playing For Change byla vytvořena, aby inspirovala a propojovala svět prostřednictvím hudby. Byla založena v roce 2002 s vírou, že hudba má sílu bořit hranice a překonávat rozdíly. Během svého působení vytvořila přes 400 videí, nahrávala s více než 1200 muzikanty v 60 zemích a dotkla se až dvou miliard diváků prostřednictvím hudebních klipů, vystoupeních a školních programů.

Koncertní série UNDISCOVERED vyzdvihne umělce jakou jsou Los Pinguos, DON VITO, Bikram Sambat, Modjorido, Whisky 6 a mnoho dalších, kteří budou mít také příležitost předvést své memorabilie ve svých lokálních Hard Rock Cafes vedle legendárních Hard Rock legend. V pražské pobočce Hard Rock Cafe vystoupí ve čtvrtek 2. června od 20 hodin kapela Retro Live, která hraje ty největší hity rocku a popu 60. až 90. let v jedinečném a svěžím podání. Kapela v HRC vystoupí již po několikáté, vstupné bude dobrovolné a výtěžek ze vstupného bude věnován ve prospěch organizace Playing For Change.

Kompletní line-up vystoupeních po celém světě a více informací o projektu UNDISCOVERED Powered by Hard Rock najdete zde: https://www.hardrockcafe.com/undiscovered.aspx

https://playingforchange.org/

https://www.playingforchange.com/

Denisa Cingelová

HARD-ROCK-cafeHard Rock International (HRI) operuje v 68 státech s 253 provozovnami zahrnujícími hotely, kasina, Rock Shop® a restaurace. V roce 2020 se společnost rozrostla také o divizi Hard Rock Digital zaměřující se na online retail sázkových kanceláří a interaktivních her. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově nejcennější sbírku hudebních memorabilií obsahující více než 86 000 předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. V roce 2020 udělil časopis Forbes společnosti Hard Rock International titul nejlepšího zaměstnavatele pro ženy a také ocenění Land Operator of the Year v rámci Global Gaming Awards. V roce 2021 společnost Hard Rock International získala ocenění Forbes jako Top Employer in the Travel & Leisure, Gaming, and Entertainment Industry a rovněž ji společnost Deloitte Private a The Wall Street Journal označila za nejlépe spravovanou společnost v USA. V roce 2019 byla firma oceněna jako jedna z nejlepších korporátních zaměstnavatelů v Americe v anketě časopisu Forbes America’s Best Large Employers a také číslo jedna v J.D. Power’s 2019 North America Hotel Guest Satisfaction Study (studie o spokojenosti hostů) mezi luxusními hotelovými řetězci. Destinace Hard Rock se nacházejí v největších světových metropolí, včetně dvou nejúspěšnějších vlajkových lodí na Floridě, jež jsou domovem prvního Guitar Hotelu® v jižní Floridě, kde se také nachází sídlo společnosti. Značka je vlastnictvím mateřské společnosti HRI The Seminole Tribe of Florida. 

Podobné příspěvky

Jak chutná pivo od nomádů?

Afri

Medu je letos méně, je ale kvalitní, říkají včelaři

Afri

Česká chuťovka ocenila nejlepší české potravináře

Redaktor J.Hampl