Site icon Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce

Hard Rock zaměří pozornost na začínající umělce

kapela

Hard Rock International se spojil s organizací Playing for Change a zapůjčil svá legendární pódia začínajícím talentům z celého světa v rámci nové koncertní série UNDISCOVERED Powered by Hard Rock. První série koncertů proběhne od května do konce června a v jejím rámci vystoupí na 50 kapel ve 20ti různých pobočkách Hard Rock Cafe po celé Evropě, Severní Americe a Asii. Od Barcelony po Memphis jsou hosté zváni na živá vystoupení, kde budou moci podpořit místní umělce.

Hard Rock zaměří pozornost na začínající umělce prostřednictvím celosvětové koncertní série s názvem UNDISCOVERED.

50 lokálních kapel vystoupí v restauracích Hard Rock Cafe po celém světě ve spolupráci s organizací Playing For Change.

Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s tak výjimečnou organizací jako je Playing For Change a odstartovat tak naši koncertní sérii UNDISCOVERED, která umělcům umožní vystoupit na světovém pódiu a předvést svůj talent,“ říká Keith Sheldon z Hard Rock International. „Hard Rock Cafe dlouhodobě buduje vztahy s hudební komunitou a podporuje ji přes padesát let. Neustále se snažíme být domovem pro začínající umělce a pomáhat jim na jejich cestě k úspěchu.“

Organizace Playing For Change byla vytvořena, aby inspirovala a propojovala svět prostřednictvím hudby. Byla založena v roce 2002 s vírou, že hudba má sílu bořit hranice a překonávat rozdíly. Během svého působení vytvořila přes 400 videí, nahrávala s více než 1200 muzikanty v 60 zemích a dotkla se až dvou miliard diváků prostřednictvím hudebních klipů, vystoupeních a školních programů.

Koncertní série UNDISCOVERED vyzdvihne umělce jakou jsou Los Pinguos, DON VITO, Bikram Sambat, Modjorido, Whisky 6 a mnoho dalších, kteří budou mít také příležitost předvést své memorabilie ve svých lokálních Hard Rock Cafes vedle legendárních Hard Rock legend. V pražské pobočce Hard Rock Cafe vystoupí ve čtvrtek 2. června od 20 hodin kapela Retro Live, která hraje ty největší hity rocku a popu 60. až 90. let v jedinečném a svěžím podání. Kapela v HRC vystoupí již po několikáté, vstupné bude dobrovolné a výtěžek ze vstupného bude věnován ve prospěch organizace Playing For Change.

Kompletní line-up vystoupeních po celém světě a více informací o projektu UNDISCOVERED Powered by Hard Rock najdete zde: https://www.hardrockcafe.com/undiscovered.aspx

https://playingforchange.org/

https://www.playingforchange.com/

Denisa Cingelová

Hard Rock International (HRI) operuje v 68 státech s 253 provozovnami zahrnujícími hotely, kasina, Rock Shop® a restaurace. V roce 2020 se společnost rozrostla také o divizi Hard Rock Digital zaměřující se na online retail sázkových kanceláří a interaktivních her. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově nejcennější sbírku hudebních memorabilií obsahující více než 86 000 předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. V roce 2020 udělil časopis Forbes společnosti Hard Rock International titul nejlepšího zaměstnavatele pro ženy a také ocenění Land Operator of the Year v rámci Global Gaming Awards. V roce 2021 společnost Hard Rock International získala ocenění Forbes jako Top Employer in the Travel & Leisure, Gaming, and Entertainment Industry a rovněž ji společnost Deloitte Private a The Wall Street Journal označila za nejlépe spravovanou společnost v USA. V roce 2019 byla firma oceněna jako jedna z nejlepších korporátních zaměstnavatelů v Americe v anketě časopisu Forbes America’s Best Large Employers a také číslo jedna v J.D. Power’s 2019 North America Hotel Guest Satisfaction Study (studie o spokojenosti hostů) mezi luxusními hotelovými řetězci. Destinace Hard Rock se nacházejí v největších světových metropolí, včetně dvou nejúspěšnějších vlajkových lodí na Floridě, jež jsou domovem prvního Guitar Hotelu® v jižní Floridě, kde se také nachází sídlo společnosti. Značka je vlastnictvím mateřské společnosti HRI The Seminole Tribe of Florida. 

Exit mobile version