Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Krabičková dieta pro ženy i muže

Čeká vás perný pracovní týden, stále v jednom kole a ani nevíte, kdy budete mít chvilku čas se najíst. Už nemáte chuť na stále se opakující nabídku firemního automatu na bagety. Není to nic zdravého a samozřejmě to také je vidět na vaší váze. Ale vždyť je to tak jednoduché…řešením je  krabičková dieta.

Zdravá krabičková dieta Brno

Krabičková dieta připravená každému na míru. Ženy i muži mají rozdílné nároky na jídlo a samozřejmě i jiné chutě. Někdo má rád brokolici a jiný ne. Nemusíte se obávat, že dovezené jídlo bude tvořeno z ingrediencí, které zrovna vy nejíte. Skladba jídel je rozložena tak, aby byla jídla pestrá, chutná, zajímavá a vyvážená (sacharidy, tuky, bílkoviny). Samozřejmostí je, použití čerstvých surovin. Našim cílem není nabízet žádné polotovary, ale pečlivě připravené menu. Stále garantujeme nejlevnější cenu za odběr krabiček a rozvoz po celém Brně zdarma. Zhubněte zdravě a s chutí se zdravou dietou. Krabičkovou dietu navrhuje nutriční terapeut individuálně dle potřeb každého klienta, vhodná je pro muže i pro ženy. Krabičková dieta je spolehlivá cesta ke zdravému a jednoduchému stravování. Zaručíme vám garanci nejlevnější ceny za odběr krabiček a rozvoz po celém Brně zdarma.

Možnost volby ze 4 programů

Krabičková dieta má v nabídce možnost volby ze 4 programů: celodenní menu, dopolední menu, oběd a večeře, odpolední menu. Sami si vyberete co je pro vás to pravé. Potraviny jsou připraveny a baleny podle přesných norem. Pokud jste stále na pochybách, můžete se osobně dostavit na odběrné místo do hotelu Gregor v Modřeticích. Na zkušební týden Vám za zvýhodněnou cenu přivezeme stravu, abyste si mohli ověřit pestrost a kvalitu. Rozvoz je v odpoledních a večerních hodinách a na vámi určené místo.

Odběr  můžete kdykoli přerušit, pozastavit nebo ukončit bez udání důvodu, nejste u nás vázáni žádnou dlouhodobou smlouvou. Vyzkoušejte, zdraví stojí za to.

 

 

 

 

Podobné příspěvky

ČESKÁ CHUŤOVKA – ZNAČKA, KTERÁ SI NA NIC NEHRAJE

Redaktor J.Hampl

ZAŽEŇTE ZIMU S NOVINKOU – HORKÝM BAVORÁKEM!

Redakce

Stát hotelům přispěje na prázdné pokoje

Redakce