Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Láska a jídlo k sobě patří

kuchařka

Muži si čas strávený v kuchyni užívají. Vaří, protože je to pro ně koníček, u kterého si odpočinou, předvedou své schopnosti a ještě si pochutnají. Mají rádi speciality zahraniční i české kuchyně. S oblibou testují své síly a pouští se do takových výzev, jako je inovace rodinných receptů a snaha dosáhnout té chuti, kterou mívala svíčková od maminky. Vzpomínky na pohodu u rodinného stolu dokáží nejednomu z nich vyčarovat úsměv na tváři. Tímto směrem by se tak mohl spolehlivě ubírat valentýnský dárek, který vašemu partnerovi udělá radost.

Darujte svým milým ke dni sv. Valentýna Velkou knedlíkovou kuchařku

Na co se ale zapomíná? Na přílohu. Pochutnat si jako v dětství totiž zdaleka není jen o pečeném mase a omáčce. Díky Velké knedlíkové kuchařce mohou obdarovaní klenoty rodinné kuchyně doplnit báječnými knedlíky. Publikace obsahuje 144 receptů, s nimiž inspirace jen tak nedojde. Ke svíčkové tak mohou zkusit hedvábně jemný svatební mandlový knedlík, kynutý knedlík s brusinkami nebo neokoukané pikantní dýňové nočky. K pivnímu guláši zase pivní knedlík nebo bramborový knedlík s chilli papričkami. A pokud budou chtít vaše drahé polovičky experimentovat, mohou připravit trevírské vinné bochánky, které se skvěle hodí k hovězím líčkům na červeném víně, tyrolské sýrové knedlíčky k pečenému kolínku nebo ořechovou roládu, jež doplní asijské kari s kachním masem. Recepty na všechny tyto i další hlavní chody kuchařka rovněž obsahuje.

Velká knedlíková kuchařka představuje ojedinělou publikaci, která čtenáře zasvětí do tajů přípravy knedlíků od základů až po tipy, z nichž čerpají zkušení a profesionální kuchaři. Aby ne, mezi autory figurují zvučná jména: Petr Kosiner je šéfkuchařem vyhlášené firmy Knedlíky Láznička a nositelem titulu Rytíř české chuti, Kateřina Bednářová působí v prestižním food časopise a sama je autorkou několika kuchařek, Jana Florentýna Zatloukalová (nyní Pišová) je autorkou blogu Kuchařka pro dceru a řady kuchařských publikací.

 

Velká knedlíková kuchařka je za 699 Kč k dispozici u vašich knihkupců nebo na:

https://www.velka-knedlikova-kucharka.cz/

Kateřina Šimková

O firmě

Knedlíky Láznička s.r.o. patří ke stálicím českého trhu. Zabývá se vařením knedlíků pro nejrůznější odběratele, například restaurace, catering, školní jídelny, její výrobky najdete také v sortimentu rohlik.cz. Nabídka knedlíků je obrovská, od klasických houskových až po speciální, například brynzáky nebo dýňové či špenátové. Společnost vydala Velkou knedlíkovou kuchařku, v níž najdete 144 knedlíkových receptů, ale nejen to. Zjistíte, že vařit knedlíky není těžké, že jich můžete ochutnat daleko více, než jste si mysleli nebo že existují také knedlíky dýňové, mandlové nebo bezlepkové.

Podobné příspěvky

Skvělá whisky Johnnie Walker

Redakce

TREBITSCH Whisky rozšiřuje svou nabídku

Redakce

Ve stylu champagne jedou Doctor PP a Magor ze Tří sester .

Šebík