Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Léto ve znamení broskví a ginu s tonicem

Pohoda, relax, grilování, dobrodružství a nové zážitky. Co všechno se vám vybaví, když se řekne léto? Právě k těmto radovánkám v posledních letech téměř neodmyslitelně patří i oblíbený míchaný drink – gin & tonic, který vás osvěží i v těch největších parnech. A protože je broskev aktuálně nejoblíbenější příchutí nápojů nejen na TikToku, Dynybyl neváhá a uvádí do prodeje novinku s příchutí sladkých českých meruněk a broskví – Dynybyl Gin Nectar.

Vyzkoušejte českou novinku Dynybyl Gin Nectar s příchutí meruněk a broskví

Českou značku Dynybyl zná asi každý z nás. Vznikla již za první republiky a svou kvalitu si drží až dodnes. Giny z portfolia značky Dynybyl vás potěší kvalitními surovinami, poctivým výrobním procesem a nadchnou vás i různé atraktivní příchutě. Kromě jalovcové klasiky Dynybyl Gin Original v portfoliu najdete i gin s borůvkovou příchutí, lehce fialový Dynybyl Gin Violet. Novým přírůstkem do rodiny ginů je Dynybyl Gin Nectar, který v sobě snoubí charakteristickou jalovcovou chuť s tóny čerstvých meruněk a broskví.

Propadněte kouzlu broskví a vychutnejte si tuto sladkou novinku vyrobenou z lokálních surovin z našich českých sadů. Lehce oranžový, meruňkovo-broskvový gin skvěle chutná samotný i v míchaných drincích. Namíchejte si s ním třeba klasický gin & tonic, který k létu patří stejně neodmyslitelně jako třeba grilování s přáteli, nebo domácí party u bazénu.

PR TIP

Dynybyl Gin Nectar

Že se božský nektar nedá ochutnat? To s novinkou od značky Dynybyl už neplatí. Nový oranžový gin v sobě kombinuje charakteristickou jalovcovou chuť s tóny čerstvých meruněk a broskví z českých sadů. Vychutnejte si jeho sladkou a opojnou chuť, ve které se zrcadlí letní pohoda, slunce a vůně šťavnatých meruněk a broskví. Skvěle chutná v kombinaci s oblíbeným tonicem.

Doporučená cena: 199,90 Kč/500 ml www.bartidashop.cz

O společnosti STOCK Plzeň-Božkov

Společnost STOCK Plzeň-Božkov, jenž patří do StockSpirits Group, je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již více než 100 let. S portfoliem čítajícím více než 120 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Do jeho portfolia patří také ovocné a bylinné likéry Bartida Original nebo distribuční značka kubánského rumu Legendario. Od roku 2021 STOCK Plzeň – Božkov distribuuje i všechny prémiové značky společnosti Diageo a luxusního portfolia „Reserve“, mezi nimi je rum Zacapa, gin Tanquerey nebo bourbon Bulleit. Více na www.stock.cz.

Michaela Janková 

Podobné příspěvky

Laureátem vyznamenání „Za zásluhy“ se stal kozel Olda

Afri

Novinka s tradicí 500 let: Hanácká vodka Silver

Afri

Test mletých mas příliš nepotěšil

Afri