Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Limitovaná edice oblíbené pálenky Baron Hildprandt  

baron-palenka

Výrobce kvalitních českých pálenek Baron Hildprandt z Blatné uvádí na Velikonoce limitovanou edici Mirabelkovice. Vychutnejte si exkluzivní Baron Hildprandt Mirabelkovici, která se skvěle hodí i na velikonoční přiťuknutí.

Limitovaná edice oblíbené pálenky Baron Hildprandt  

Limitovaná edice ze Zámecké palírny v Blatné Baron Hildprandt Mirabelkovice zaručeně zaujme všechny milovníky kvalitních pálenek. Tato ovocná delikatesa se perfektně hodí ke slavnostnímu přípitku a určitě vám přijde vhod třeba hned na Velikonoce po svátečním jídle.

Baron Hildprandt Mirabelkovice vás zaujme svou silou, obsahuje totiž celých 50 % alkoholu. Jejím „otcem“ je mistr destilatér Václav Šitner, jehož vytříbený styl můžete ochutnat v samých delikátních produktech. Z ovoce a vody dokáže vytvářet skvosty v podobě rafinovaných ovocných pálenek s aristokratickým rodokmenem.

palenkaChuť nejnovějšího člena baroní rodiny odráží perfektně uzrálé mirabelky a díky velkému podílu pecek v dužině ji skvěle doplňuje lákavá vůně mandlí. Nejlépe si Baron Hildprandt Mirabelkovici vychutnáte při pokojové teplotě, kdy se může plně rozvinout její chuť i vůně.

Exkluzivní novinku Baron Hildprandt Mirabelkovice seženete pouze na e-shopu Alkohol.cz a v kamenném obchodě Gurmetum, a to za 719 Kč za 0,7l lahev. S koupí příliš neváhejte, vyrobeno bylo pouze 504 lahví a byla by škoda tu svoji propásnout.

                                                                     

Adéla Kubaštová        

Tomáš Iľko

 

Podobné příspěvky

Oslavte konec roku s bublinkami Piper-Heidsieck

Afri

Oslavte Velikonoce s irskou whiskey The Dead Rabbit

Afri

Jak se v testu popraly kuchyňské čističe s každodenními následky vaření a pečení?

Afri