Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Liqvére v novém kabátě

Oblíbené tradiční blatenské speciality Liqvére se mohou pochlubit novými lahvemi. Je libo griotka, tuzemák nebo zelená? Nově se kromě perfektního chuťového zážitku i pokocháte novým vzhledem.   

Liqvére v novém kabátě 

lihovarSpolečnost Premier Wines & Spirits vám přináší ty nejkvalitnější produkty, a Zámecká palírna a pivovar Blatná je pro kvalitní díla jako stvořený. Zámecká palírna má na svém kontě jeden tekutý poklad vedle druhého. A jinak tomu není ani u Liqvére, kde si na své přijdou všichni vyznavači tradičních českých lihovin. Tradiční tuzemák nebo griotka je radost degustovat a zelená rozproudí krev na nejedné oslavě. Nová podoba je nejen o etiketě, kde najdete mimo varianty i čápa, který každoročně hnízdí na komíně palírny, ale je i o speciálních lahvích z granulovaného skla, které svým vzhledem perfektně odliší.

Poctivá Griotka je vyrobena z kvalitních přírodních složek jako jsou višňová šťáva, třešňový destilát a velejemný líh. Pro exkluzivní chuťový zážitek v drinku doporučujeme v kombinaci s tonikem Thomas Henry Bitter lemon.

zelenaZelená peprmintka má v našich srdcích zvláštní místo, kdy si ji rádi dáme při každé malé i velké oslavě. Je vyrobena z kvalitních přírodních ingrediencí a obsahuje pouze 20 % alkoholu. Najdete v ní zároveň vinný destilát a extrakt z máty peprné, který dodává zelené její typickou charakteristiku.

tuzemakTuzemák najdeme snad v každé české domácnosti a známe pro něj celou řadu využití. Klíčové jsou jeho kvalitní ingredience, při výrobě byl použit kvalitní obilný líh a extrakt vanilky z Jamajky. Chuť je jemná a plná, výborně si ho vychutnáte i v drinku s fritz-kolou.

Celou novou řadu Liqvére v novém pořídíte na webových stránkách www.1er.cz.

 

                                                                    

Adéla Kubaštová                                                              Tomáš Iľko

www.double-u.cz                                                                www.double-u.cz

Podobné příspěvky

Oslavte s Bohemia Sektem zlaté 50.leté výročí

Afri

Nejlepším výrobcem šumivých vín je letos Émilien Boutillat

Afri

Volba sládků oslaví Mezinárodní den piva chutí Ameriky!

Afri