Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Oblíbený June G’Vine s novou hruškovou příchutí

gvine-june

Populární ochucený gin June G’Vine přichází na trh s novinkou. Lahodná příchuť hrušky v atraktivní kombinaci kardamomem se skvěle hodí pro každou roční dobu a příležitost. Nejen milovníci ochuceného alkoholu si jistě přijdou na své.

Oblíbený June G’Vine s novou hruškovou příchutí

Originální francouzský gin z hroznů G’Vine se těší velké oblibě stejně jako na jeho bázi založené neodolatelné ovocné giny. Doposud jsme měli možnost setkat se s broskvovou příchutí; aktuální hrušková novinka skvěle zapadá do rodiny ginů G’Vine. Dopřejte si tento exkluzivní gin, který pro vás přináší Premier Wines & Spirits, a věřte, že si skvěle pochutnáte.

June G’Vine Royal Pear & Cardamom je jedinečný francouzský ochucený gin, který se skvěle hodí k teplému letnímu vánku. Na první pohled vás zaujme jeho světlá zelenkavá barva. V aroma ucítíte jemnou vůni hrušky, která se výborně snoubí s kořeněnou vůní kardamomu. Nemůže chybět ani typické ginové koření jako jalovec, lékořice, zázvor či skořice, které spolu dohromady vytvářejí nezapomenutelnou symfonii chutí. Díky této kombinaci budete z každého doušku cítit nekonečné léto v duši.

Novinku June G’Vine Royal Pear & Cardamom si skvěle vychutnáte v osvěžujícím drinku June Mule. Naplňte velkou sklenici ledem a promíchejte. Do jedné třetiny sklenice nalijte June G’Vine Royal Pear & Cardamom a dolijte zázvorovým pivem. Můžete přidat dvě kapky pomerančového bitters a dozdobit plátkem limety. V drinku se skvěle spojí sladkost a svěžest ginu a štiplavost zázvoru, a vy si tak naplno užijete svoji chvilku osvěžení.

Novinku G’Vine Royal Pear & Cardamom seženete na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za 785 Kč.

Adéla Kubaštová Tomáš Iľko

www.double-u.cz www.double-u.cz

Podobné příspěvky

Tichý svět se přidává k vlně dobra a solidarity a připravil akci “Oslaďme jim život”

Afri

Pokles cen v oblasti zemědělské produkce, vepřové prudce zlevňuje

Afri

Na Staroměstském náměstí se otevře pravý vídeňský Heuriger, ochutnat můžete víno z vídeňských vinic

Jaroslav Hauer