Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Oblíbený rum Flor de Caña

rum

Značka Flor de Caña se řadí mezi nejoblíbenější rumy prvotřídní kvality. Tato rumová rodina se nyní rozrůstá o nového člena, kterým je Flor de Caña Terra. Rum, při jehož výrobě je kladen veškerý důraz na ekologii a udržitelnost, vám přináší Premier Wines & Spirits.

Oblíbený rum Flor de Caña v udržitelném kabátku

rumRum je jeden z nejpopulárnějších druhů alkoholu a není se čemu divit. Dá se skvěle kombinovat do různých drinků a kvalitní rumy si plně vychutnáte jen tak, samotné ve sklence na ledu.

O tom, že rumy nikaragujského výrobce Flor de Caña se řadí mezi ty nejkvalitnější, nelze vést spory. A jeho nová verze Flor de Caña Terra dosvědčuje, že má své místo na výsluní zaslouženě.

Flor de Caña Terra je 15letý ultraprémiový rum, při jehož výrobě je pečlivě dbáno na udržitelnost. Je tedy kladen důraz na uhlíkovou neutralitu a certifikát Fair trade, jímž se může pyšnit jako jediný alkoholický nápoj na světě. Během zrání rumu Flor de Caña Terra nejsou používány žádné umělé ingredience ani cukry, staří se v malých barelech po bourbonu. Destilace probíhá pouze pomocí obnovitelných zdrojů energie. Obaly i samotná skleněná lahev jsou vyrobeny pouze z recyklovaného materiálu. Jedná se tak o skutečně eko pití, kvůli kterému rozhodně nemusíte mít výčitky svědomí.

Barva tohoto tekutého pokladu je tmavě mahagonová. Při přivonění ucítíte tóny sušených švestek v kombinaci s tropickým ovocem. Po prvním doušku vás pak na patře pošimrají karamelové nádechy spolu s dřevitým, extra jemným dojezdem.

Udržitelnou rumovou novinku Flor de Caña Terra seženete na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za cenu 939 Kč.

Adéla Kubaštová Tomáš IľkoP

www.double-u.cz

Podobné příspěvky

Oběd s výhledem

Afri

Oslavte letošní Valentýn s romantickými drinky, které pohladí na duši každého!

Afri

Národní potravinová sbírka, charitativní akce, která pomáhá

Afri