Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Ochutnejte Belvoir – čistě přírodní limonády z Anglie

limonada

Seznamte se s prémiovými britskými limonádami Belvoir. Díky svému přírodnímu složení, rodinným recepturám a důrazu na nejvyšší kvalitu jsou ve velké oblibě mezi konzumenty po celém světě. Z bohaté nabídky příchutí limonád Belvoir z ručně sbíraného ovoce a bylin si vyberou i ti nejnáročnější.

Limonády k letnímu osvěžení neodmyslitelně patří. Tradice britských přírodních limonád Belvoir sahá do roku 1984 a od začátku se vyrábějí v malebném Vale of Belvoir v srdci anglického venkova. Receptura těchto výtečných limonád se předává z generace na generaci. Kombinace ručně sbíraného zralého ovoce s infuzovanými květy a pramenitou vodou pod značkou Belvoir je zárukou opravdové kvality.

Vyzkoušejte jejich legendární bezové limonády, které jsou bezkonkurenční britskou jedničkou na trhu, či některé z těch opravdu netradičních, jež vás příjemně překvapí. Můžete si vychutnat například kombinaci bezu a růžových lístků. Šťáva Elderflower Cordial a limonády Elderflower Pressé a Elderflower & Rose pravidelně získávají nejvyšší ocenění kvality.

Belvoir se pyšní produkty pouze z přírodních surovin. Bezové květy ručně sbírají nejen zaměstnanci společnosti Belvoir, ale i místní obyvatelé či rodinní přátelé. Sklizeň lze totiž provádět pouze po dobu 6 týdnů v závislosti na počasí. V minulém roce navíc značka snížila obsah cukru u všech svých produktů.

Vedle výroby přírodních limonád a sirupů se tento rodinný podnik zasluhuje i o ochranu životního prostředí, zejména snižováním množství odpadu během výroby a používáním recyklovatelných lahví. Firma navíc sama recykluje 98 % všech příchozích obalových materiálů.

B elvoir Organic Elderflower Presse

Zkuste to nejlepší z dílny Belvoir. Ochutnejte tradiční bezovou limonádu Belvoir. Čerstvě trhané květy bezinek, jejichž sklizeň trvá pouhých šest týdnů, se louhují již ten samý den. Jedná se o bio limonádu kombinující čerstvě trhané květy černého bezu, čerstvě vymačkanou šťávu z citronů a pramenitou vodu pocházející přímo z údolí Vale of Belvoir. Vyvážená, jemná osvěžující chuť se skvěle hodí do horkého letního počasí. Servírujte vychlazenou.

Belvoir Organic Elderflower Presse zakoupíte na webu www.1er.cz za cenu 43 Kč za 0,25 l či za 94 Kč za 0,75 l.

Belvoir Elderflower & Rose Presse

Nechte se unést květinovou vůní této skvělé britské limonády. Čerstvé bezové květy a jemné růžové lístky vytvářejí v podání Belvoir dokonalé spojení. Dlouhá dochuť, příjemná ovocnost a květinová opojnost je kombinací, kterou lze jen těžko odmítnout.

Před konzumací limonádu vychlaďte a podávejte samotnou či na ledu.

Belvoir Elderflower & Rose Presse zakoupíte na webu www.1er.cz za cenu 43 Kč za 0,25 l či za 94 Kč za 0,75 l.

Podobné příspěvky

Namíchej to, Toni!

Afri

Laureátem vyznamenání „Za zásluhy“ se stal kozel Olda

Afri

Značka Magister mění svůj design

Afri