Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Ochutnejte limitovanou edici cavy Codorníu  

Vychutnejte si i vy momenty s oblíbenou cavou Codorníu, která je nyní k dostání ve speciální limitované edici. Nenechte si ujít tuto limitku v krásném hávu a oslavte se sklenkou skvělého vína přicházející babí léto.

Ochutnejte limitovanou edici cavy Codorníu  

Šumivé víno se hodí k jakémukoliv ročnímu období i události. Užijte si proto babí léto a podzim v dobré společnosti – se speciální limitovanou edicí cavy Codorníu Limited Edition Brut Reserva, kterou vám přináší společnost Premier Wines & Spirits.

Na první pohled vás jistě uchvátí samotný vzhled tohoto exkluzivního nápoje. Luxusní a elegantní zlatohnědý obal upoutá pozornost a svědčí o výjimečnosti tohoto vína. Odráží jeho domovinu a oslavuje sté výročí katalánského modernismu.

 

Cava Codorníu pochází ze španělské oblasti Penedès a jedná se o suché šumivé bílé víno, konkrétně o kombinaci tradičních španělských odrůd Macabeo, Xarel.lo a Parellada obohacený o Chardonnay, kterou si nejlépe vychutnáte vychlazenou na 4–6 °C. Vůně připomínající citrusy, mandlové květy, sušené ovoce a briošky vás přenese do vášnivého Katalánska. Ovocné tóny s příjemným krémovým perlením pošimrají i vaše chuťové pohárky a středně plná šťavnatá chuť vám připraví neobyčejný zážitek a učiní z vás opravdové požitkáře.

Speciální limitovanou edici cavy Codorníu Brut Reserva v nádherné lahvi můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za 285 Kč.

            

           

Adéla Kubaštová                                                        

 Tomáš Iľko

www.double-u.cz                                             

Podobné příspěvky

dTest: Kuchyňské utěrky nejsou zárukou dokonalé hygieny

Afri

Skončil třetí ročník mezinárodního veletrhu vína Wine Prague 2017

Jaroslav Hauer

V hlavní roli drůbeží maso a vejce

Redaktor J.Hampl