Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Ochutnejte všechny barvy Kuby s novým rumem Legendario Añejo Oro

Legendario - rum

Přivítejte nový poklad mezi kubánskými rumy, novinku Ron Legendario Añejo Oro! Tento lahodný rum v sobě skrývá neodolatelnou chuť s tóny zralých meruněk a osvěžujících citrusů, které se elegantně prolínají s nádechem vanilky a dubového dřeva. Užijte si jedinečný zážitek, který vám poskytne pocit exotiky a opravdového luxusu.

Vyzkoušejte nový Ron Legendario Añejo Oro 

LegendarioCesta k dokonalosti začíná výběrem nejkvalitnějších surovin a mistrovským uměním destilace. Ron Legendario Añejo Oro je proto pečlivě vyroben z nejlepší cukrové třtiny, která poskytuje základ pro jeho sladkou a jemnou chuť. Rum poté dozrává v nejlepších sudech z amerického bílého dubu, kde získává svou typickou jantarovou barvu.

Ron Legendario Añejo Oro je vyráběn tradičními metodami, jejichž výsledkem je intenzivní, ale stále vyvážená chuť. Exkluzivní rum si můžete vychutnat samotný, nebo s kostkou ledu, případně v jednoduchém koktejlu. Pokud plánujete domácí večírek, bude tím ideálním překvapením pro vaše hosty,“ popisuje Kateřina Kolomá, Senior Brand Manager ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov.

LegendarioSamotná historie palírny Ron Legendario je úzce spjata s historií ostrova Kuba. Její začátek sahá až do roku 1946 a od té doby se všechny Legendario rumy vyrábí výhradně v tomto karibském ráji, přičemž se i dnes dbá na zachování tradičních výrobních postupů. Na každý krok výrobního procesu také pečlivě dohlíží místní master blender, který zaručuje vysokou kvalitu všech místních rumů.

Tip na drink – Cuban ginger

Vysokou sklenici naplňte ledem, přilijte 4cl Legendario Añejo Oro, šťávu z půlky limetky a dolijte vaší oblíbenou zázvorovou limonádou. Na závěr můžete dozdobit plátky čerstvé limetky.

Novinka Legendario Añejo Oro vyniká svým sladkým chuťovým profilem s tóny zralých meruněk a citrusů, doplněnými o nádech vanilky a dubového dřeva. Exkluzivní rum si můžete vychutnat samotný s ledem, nebo v jednoduchém míchaném nápoji či koktejlu.

O společnosti STOCK Plzeň-Božkov

Společnost STOCK Plzeň-Božkov, jenž patří do StockSpirits Group, je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již více než 100 let. S portfoliem čítajícím více než 120 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Do jeho portfolia patří také ovocné a bylinné likéry Bartida Original nebo distribuční značka kubánského rumu Legendario nebo panamského rumu Abuelo. Od roku 2021 STOCK Plzeň – Božkov distribuuje i všechny prémiové značky společnosti Diageo a luxusního portfolia „Reserve“, mezi nimi je rum Zacapa, gin Tanqueray nebo bourbon Bulleit. Od roku 2022 nabízí i prémiové portfolio nealkoholických nápojů Fentimans. Více na www.stock.cz.

Michaela Janková

Fotografie: archiv STOCK Plzeň-Božkov

 

PR TIP

Novinka Legendario Añejo Oro vyniká svým sladkým chuťovým profilem s tóny zralých meruněk a citrusů, doplněnými o nádech vanilky a dubového dřeva. Exkluzivní rum si můžete vychutnat samotný s ledem, nebo v jednoduchém míchaném nápoji či koktejlu.

Obsah alkoholu: 38%

Doporučená cena: 469,- Kč

www.bartidashop.cz

@legendariocz

Podobné příspěvky

Husobraní a Cider festival ovládnou Smíchovskou náplavku už 20. 10.

Jaroslav Hauer

Rané brambory jsou již na pultech obchodů

Redaktor J.Hampl

Oslavte Velikonoce s irskou whiskey The Dead Rabbit

Afri