Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Oslavte Velikonoce s irskou whiskey The Dead Rabbit

Whisky dead-rabbit

Velikonoce se nezadržitelně blíží, v letošním roce připadají na 12. dubna. Tradičně jsou spojené s kvalitním přípitkem v dobré společnosti. Vychutnejte si novinku na trhu, irskou whiskey The Dead Rabbit. Tato dlouho očekávaná specialita je produktem proslulého stejnojmenného newyorského baru.

Oceňovaný newyorský bar The Dead Rabbit, známý po celém světě, přišel s vlastní exkluzivní irskou whiskey stejného jména. Již letošní oslavy Velikonoc si tak můžete vychutnat s touto prvotřídní míchanou pětiletou whiskey. Vytříbený přípitek docení všichni milovníci kvalitních irských whiskey.

Název této whiskey i jejího mateřského podniku je inspirován pouličním gangem, který působil v New Yorku do poloviny 19. století. Samotná whiskey je pak vyváženým blendem irské jednosladové a obilné whiskey. Tento blend následně zrál po dobu pěti let v amerických dubových sudech po bourbonu. Poté whiskey dozrávala ještě ve speciálních malých sudech z panenského amerického dubu. Lehké aroma s tóny dubu a karamelu přechází v plnou chuť s dlouhým závěrem. V chuti převládá jemná vanilka s tóny fíku a muškátového oříšku. Závěr se vyznačuje kombinací vanilky a černého pepře. Whiskey The Dead Rabbit si vychutnejte na ledu, v koktejlu či v irské kávě.

Irskou whiskey The Dead Rabbit zakoupíte na www.1er.cz za cenu 1165 Kč za 0,7 l.

 

Adéla Kubaštová

 

E-mail: adela.kubastova@double-u.cz

www.double-u.cz

 

Podobné příspěvky

Tradiční vinobraní v Havlíčkových sadech proběhne o víkendu 19. – 20. září od 12 do 22 hodin

Redakce

Přivítejte léto s tropickou novinkou Flor de Caña Coco

Redakce

Na Silvestra lze bohužel očekávat další výrazný propad tržeb!

Redakce