Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Pilsner Urquell oslavuje celý týden Mezinárodní den piva

pilsner

V roce 1842 Pilsner Urquell založil zcela novou pivní kategorii, která inspirovala více než 70 % světových pivních značek. Nově otevřená zážitková expozice Pilsner Urquell Experience na pražském Václavském náměstí je proto ideálním místem, kde oslavit Mezinárodní den piva.

Pilsner Urquell: The Original Beer Experience oslavuje Mezinárodní den piva, a to celý týden!

Ten letos vychází na 4. srpna, ale Pilsner Urquell Experience slaví celý týden od 1. do 6. srpna. Během otvírací doby se symbolicky v každou 42. minutu mohou všichni návštěvníci zúčastnit kvízu v místní pivnici a vyhrát exkluzivní balíček – lahev Pilsner Urquell s vlastním jménem spolu s párem unikátních pivních krýglů.

V tomto termínu si i hosté Výčepu U Zvonu, který je veřejnosti přístupný přímo z ulice, budou moci stejným způsobem každou hodinu vysoutěžit vstupenky do zážitkové expozice. Ta nově nabízí prohlídku s profesionálním audioprůvodcem už v osmi jazycích – češtině, angličtině, němčině, španělštině, italštině, francouzštině, japonštině a mandarínštině.

O Pilsner Urquell: The Original Beer Experience 

Pilsner Urquell: The Original Beer Experience je multimediální atrakce cílící na všechny smysly, jež představuje příběh Pilsner Urquell, nejoblíbenějšího a nejslavnějšího českého piva. Pilsner Urquell Experience se nachází v dolní části Václavského náměstí, v památkově chráněné budově bývalé Pražské úvěrní banky postavené v roce 1902. Návštěvníkům nabízí unikátní zážitek, který v České republice doposud chyběl, a nabízí spoustu aktivit a zábavy. Součástí je poutavá vzdělávací expozice o historii plzeňského piva, 360° herní zóna, pivnice či školy čepování, kde se hosté mohou naučit umění čepování od profesionálů, prémiový bar a Výčep U Zvonu. Vstupné na The Original Tour činí 490 Kč a zahrnuje rovněž jednu ochutnávku piva a dvě 0,3l piva v pivnici. Vstupné na školu čepování pak začíná na 659 Kč. The Original Experience Company je oficiálním držitelem licence k užívání značky Pilsner Urquell. Zážitek navrhla a realizovala kalifornská společnost BRC Imagination Arts, jež se specializuje na příběhy světových značek. Podílela se např. na přípravě domovů značek Johnnie Walker, Jameson, Guinness nebo Coca-Cola. 

The Original Experience Company 

The Original Experience Company je zodpovědná za realizaci a provozování Pilsner Urquell: The Original Beer Experience. Společnost je oficiálním držitelem licence od Plzeňského Prazdroje a byla založena skupinou soukromých investorů jako samostatný podnik. 

                    

    

Ondřej Veselý, Head of Sales & Marketing            

Jiří Sainer, Brand Manager  

Podobné příspěvky

Vánoční hostina bez práce

Afri

Špičkový rum z Venezuely nově na našem trhu

Afri

Zima ještě nekončí! Dožeňte, co se dá!

Afri