Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Pozvánka na exkluzivní degustační menu šéfkuchaře Lumíra Touška

Obecni-dum

Restaurace Obecní dům si vás dovoluje pozvat ve dnech 20.-21. 4. na exkluzivní degustační menu šéfkuchaře Lumíra Touška, který k nám přijede z Irska a má bohaté zkušenosti z Michellinských restaurací.

Lumír Toušek pracoval například pod vedením michellinského kuchaře Seamus Commonse v La Fougerè restaurant, Knockranny house hotel nebo ve vyhlášené Irské rybí restauraci O’Gradys on the Pier. Jako šéfkuchař vedl restauraci L’ Ecrivain v Dublinu, která je držitelem 1 michellinské hvězdy.  V současné chvíli působí v Mulberry garden restaurant, která se specializuje na irské produkty.

degustacni_menu

Vyšehrad 2000 Group zajišťujeme provoz restaurací Kavárna Obecní dům, Restaurace Obecní dům, Malostranská beseda (restaurace, kavárna, pivnice). Provozujeme multifunkční Areál Botanika (restaurace, hotel, golfové hřiště) . Kromě vynikajících pokrmů nabízí také nevšední zážitky a působivou atmosféru.

Restaurace Obecní dům

Restaurace-obecni-dumNejkrásnější secesní restaurace v České republice se zaměřením na prvorepublikovou kuchyni s prvky moderní gastronomie. 

V oblasti cateringu se společnost Vyšehrad 2000 Group řadí mezi nejaktivnější firmy na českém trhu. Připraví pro vás dokonalé večírky, recepce, rauty nebo hostiny. Pravidelně zajišťuje gastronomické a doprovodné služby pro oficiální státní návštěvy a významné tuzemské i zahraniční společnosti.

Zásada a cíle firemní filosofie je spokojenost zákazníků, kterým se snaží vždy maximálně vyhovět a přizpůsobit jejich potřebám. Dodržuje přísná pravidla a zásady, která pomáhají udržet poskytované služby na světové úrovni.

Vyšehrad 2000 Group se řídí profesionálním kodexem, který zahrnuje dodržování veškerých hygienických zásad a poskytování špičkového servisu.

Cílem je poskytovat služby s nejvyšší kvalitou kuchyně a obsluhy.

Restaurace Obecní dům,  náměstí Republiky 1090/5, 110 00 Praha 1

Rezervace na tel. +420 222 002 770 nebo emailem na restaurace.od@vysehrad2000.cz

Podobné příspěvky

Šéfem za pár minut přináší neotřelý pohled na vaření

Afri

Značku Česká chuťovka letos získalo 130 výrobků

Jaroslav Hauer

Výstava FOR GASTRO & HOTEL 2016 na výstavišti PVA Letňany

Jaroslav Hauer