Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Premier Wines & Spirits se nově rozrůstá o portfolio Žufánka

zufanek

Společnost Premier Wines & Spirits patří mezi oblíbené distributory alkoholu špičkové kvality. Jistě tak potěší nově uzavřené partnerství s rodinnou společností Žufánek s.r.o. V nabídce tak najdete oblíbené pálenky, giny, absinthy i další lihoviny.

Premier Wines & Spirits se nově rozrůstá o portfolio Žufánka

Pokud si chcete pořídit lahev kvalitního alkoholu, společnost Premier Wines & Spirits vás rozhodně nezklame. V jejich portfoliu naleznete vína, rumy nebo giny, a své favority si zde naleznou všichni vyznavači prvotřídní kvality. Nově uzavřené partnerství s Žufánkem tak uspokojí jistojistě všechny milovníky jedinečných pálenek, ginů i dalších lihovin, na kterými je rodina Žufánků vyhlášená.

Společnost Žufánek s.r.o. byla založena již před více jak dvaceti lety.

Tento rodinný podnik se záhy rozjel na plné obrátky a nyní se veškeré tekuté delikatesy vycházející z jejich výrobny těší velké popularitě. Výrobna je obklopená vlastními ovocnými sady a díky jejich opečovávání mohou vznikat lahodně jemné pálenky s charakteristickou chutí a vůní.zufanek

V portfoliu naleznete delikátní pálenky z vlastních švestek, hrušek Williams či třeba kdoulí, nebo se nechte zaujmout stařenou verzí, která se může pyšnit zráním v sudech z bílého dubu, jenž jí propůjčuje kromě typického ovocného nádechu také chuť a vůni vanilky. Pokud máte rádi přírodní tóny bylin, giny jsou pro vás se svými 16 bylinami a melasovým lihem z Kojetína ve složení to pravé. A pokud jsou pro vás giny málo bylinkové, absinth z dílny lihovaru Žufánek vás nezklame. Každý si zkrátka jistě vybere, v nabídce je také ořechovka, borovička nebo například perfektní kontušovka.

To vše a mnohem více naleznete nově na webu společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz.

Adéla Kubaštová

 

Podobné příspěvky

Společnost Wine 4 Trade uspořádala již po čtvrté v hotelu Alcron degustaci vín

Redaktor J.Hampl

Je tu sezona chřestu

Afri

V sobotu 16. 3. ožije Smíchovská náplavka, proběhne Street Food Festival

Afri