Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Prosecco Serenello představilo novinky

serenello sumive vino

Oblíbené prosecco značky Serenello představuje své dvě novinky na trhu. Zaujme vás více veganská organická verze, nebo se necháte zlákat uklidňující růžovou? Pochutnejte si na novém Proseccu Serenello DOC organic brut nebo si dopřejte skleničku růžového štěstí v podobě nového Prosecca Serenello DOC rosé brut.

Prosecco Serenello představilo novinky

Kdo by neocenil sklenku kvalitního prosecca. Prosecco Serenello DOC organic brut je prosecco světle žluté, slámové barvy s jemnými zelenými odlesky. Je plně perlivé a má intenzivní ovocné tóny – ve vůni ucítíte akáty a žluté jablko. Jedná se o čerstvé a harmonické víno, díky němuž si vychutnáte svoji chvilku klidu a pohody a zároveň vás může těšit organické složení vhodné i pro vegany. Chuť se nejlépe rozvine při teplotě podávání 6–7 °C.

Růžová barva lahodí oku a nové Prosecco Serenello DOC rosé brut vás potěší i chuťově. Ucítíte živelné perlení a jemné pěnění. Toto rosé prosecco má velmi intenzivní aroma a potěší vás nádechem bílých a červených květů doprovázeným ovocnými tóny – rozpoznáte jablko, hrušku nebo maliny a jahody. Chuť je svěží a harmonická. Přípitek sklenkou těchto bublinek se skvěle hodí pro jakoukoli slavnostní chvíli, a i tu všední promění v neobyčejný moment.

Obě novinky od Serenella seženete na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz.

Adéla Kubaštová

 

Podobné příspěvky

Objevte kouzlo jednoduchosti s prvotřídním japonským ROKU Ginem

Redakce

Ochutnejte Belvoir – čistě přírodní limonády z Anglie

Ilja Hynek

Užijte si barevné Velikonoce s Bartidou!

Redakce