Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Sezóna bezinek je tu, oslavte ji s limonádou Belvoir

Období plné bezinek se blíží, a jak lépe si ho naplno užít než ve společnosti kvalitní bezinkové limonády Belvoir. Dopřejte si přírodní osvěžení a zchlaďte se v teplých letních dnech jedinečnou kvalitou a chutí.

V červnu přichází hlavní období sklizně bezinek. Toto období tak jasně vybízí k tomu si ho vychutnat v celé bezinkové kráse. Užijte si příchuť bezinek v limonádě Belvoir Elderflower Pressé, která vás příjemně osvěží a zároveň potěší svou chutí a lehkostí.

Elderflower Pressé je organická limonáda, která vás nadchne dokonalou chuťovou harmonií čerstvě vymačkané citronové šťávy, odvaru z voňavých bezových květů a pramenité vody. Jedná se o přírodní produkt, který se vyrábí dle tradiční receptury. Jako u všech produktů značky Belvoir Farm i pro bezinkovou příchuť této limonády byly vybrány jen ty nejkvalitnější ingredience, kterým je zajištěna veškerá potřebná péče – například bezové květy jsou na farmě Belvoir sbírány pouze ručně.

Tento nealko nápoj má zcela vyváženou, jemnou a příjemně osvěžující chuť. Uvítáte jej tak v teplých letních dnech, kdy poskytne tolik žádoucí osvěžení.  

Belvoir Elderflower Pressé se skvěle hodí samotná třeba s ledem, velkou parádu ale nadělá i v kombinaci s ginem, bílým vínem či vodkou. Pořídit ji můžete na www.1er.cz ve dvou velikostech, a to za 38 Kč/250 ml nebo za 95 Kč/750 ml.

                                              

Adéla Kubaštová                               

 

Podobné příspěvky

Hygienici důrazně varují před přijetím poslanecké novely zákona o potravinách

Aleš Fritscher

Ryba musí plavat, a to jednou ve vodě a podruhé v žaludku

Aleš Fritscher

Šéfem za pár minut přináší neotřelý pohled na vaření

Aleš Fritscher