Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie Pozvánky na akce

Sobotní Smíchov Street Food v areálu pivovaru Staropramen oživí 400 tanečníků!

Po velmi úspěšném Vepřobraní, které minulou sobotu přilákalo davy lidí, přichází další gastronomická událost. Tentokrát si můžete vychutnat speciality z “ulice” celého světa. Vzhledem k rekonstrukci Smíchovské náplavky se letošní festival zaměřený na street food speciality přesouvá do unikátního prostoru v areálu pivovaru Staropramen. Street food je esencí tradice a jednoduchosti v gastronomii. Jde o jednu z gastronomických disciplín, která si zaslouží stejnou pozornost veřejnosti jako známé a oblíbené restaurace nebo bistra.


Letošní festival opět oživí jeden z největších mezinárodních folklorních tanečních souborů. Od 13 hodin se mohou návštěvníci těšit na ukázku tanců 12 zemí, které předvede 400 tanečníků.


Tento rok také přinese nové street food “objevy”! Těšit se můžete na street food pod taktovkou kuchařů z Malajsie, Thajska, Indie, Indonésie, Libanonu, Gruzie, Mexika, Peru, Argentiny, USA, Egypta, Maroka, Portugalska, Francie a dalších. Ochutnat budou moci např.
vietnamskou bún chu, izraelský falafel, po thajsku ostrý salát som tam, španělskou paellu, venezuelské arepy, korejské kimchi, brazilskou caipirinhu, americké chicken wings, gruzínské chacapuri, rumunské pastrami nebo třeba mexické taco a portugalské tapas.

Kdy: 24.3.2018, od 10:00 do 18:00
Kde: Areál pivovaru Staropramen, Praha 5 – Smíchov
Vstupné: 50,- (děti do 12 let a držitelé průkazu ZTP zdarma)
Facebook: https://www.facebook.com/events/1445465015576498/

Podobné příspěvky

Prázdniny se blíží ke konci. Zakončit je můžete výletem do slovenské Žarnovice

Afri

Jaromír Jágr představil elektrokolo s názvem JÁGR68

Jaroslav Hauer

LOOK BELLA 2015

Afri