Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Špičkový rum z Venezuely nově na našem trhu

rum caracas

Chtěli jste se někdy procházet po vyhřátém bílém písku za poslechu uklidňujícího šplouchání Karibského moře? S novinkou od Premier Wines & Spirits se vám to podaří. Seznamte se s prvotřídním rumem Caracas Club.

Špičkový rum z Venezuely nově na našem trhu

rum caracasA č je Česká republika rozmanitá a krásná země, pokud toužíte po slaném mořském vzduchu, musíte se vypravit do vzdálenějších krajin. Jestli si však atmosféru slunného Karibiku chcete dopřát v klidu domova, sáhněte po rumu Caracas Club, novince, kterou na český trh přináší Premier Wines & Spirits. S každým douškem si budete připadat jako na té nejkaribštější pláži světa.

Rum Caracas Club pochází z daleké Venezuely a svou domovinu vám umožní řádně vychutnat. Na jazyku i v nose vás pošimrá kakao, banány, fíky a mix citrusových plodů. Jediný doušek vás přenese do venezuelských údolí a na třtinová pole. Jedná se o jedinečný chuťový zážitek, chuť je hladká a perfektně vyvážená k dokonalosti.

Rum je vyráběn z blendu 8- a 10letých těžkých i lehčích rumů, které poctivě zrály v  sudech ze dřeva bílého dubu, v nichž se původně stařil bourbon. Perfektně vyvážený proces kvašení, destilace a zrání, to vše navíc v jedinečných podnebných podmínkách karibských tropů umožňuje rumu Caracas Club promítnout do chuti i vůně samotné srdce Venezuely.

V nabídce jsou dvě verze, a vy si tak můžete vybrat, kterou upřednostníte, nebo zda ochutnáte obě. V aroma rumu Caracas Club Añejo 8 años ucítíte vanilku, koření, oříšky a dřevo, v ústech pak rozeznáte opět sladké koření, oříšky a dřevité tóny. V případě rumu Caracas Club Nectar vás dostane vůně švestek a rozinek za doprovodu kakaa, koly a flambovaných banánů a fíků. Tento nádech se prolíná i do chuti, doplněné ještě lehkým kouřovým nádechem.

Obě rumové novinky z Venezuely naleznete na webu společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz.

Adéla Kubaštová Tomáš Iľko

www.double-u.cz www.double-u.cz

Podobné příspěvky

Pokles cen v oblasti zemědělské produkce, vepřové prudce zlevňuje

Afri

UŽ TENTO TÝDEN! V Holešovicích proběhne premiéra festivalu létajících pivovarů

Afri

NOVÝM „HERO“ JOHNNIE WALKER SE OD ZÁŘÍ STÁVÁ HEREC A DRŽITEL OSCARA ADRIEN BRODY

Afri