Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Thomas Henry představuje novinku na léto

Léto se blíží, připravte se na jeho příchod již nyní a vychutnejte si svěžest v podobě nové limonády Thomas Henry Wild Berry. Tato ovocná chuťová bomba vám v puse spustí ohňostroj lesních plodů a citrusů. Nečekejte, až léto přijde k vám. Běžte mu naproti!

THOMASNovinka z osvědčené dílny Thomas Henry přináší nové osvěžení ve skle. Příchuť Wild Berry zaručeně potěší každého milovníka ovocných svěžích chutí a svlaží nejednu žízeň. Tato okouzlující limonáda v sobě kombinuje ovocnou chuť lesních plodů, které ve spojení s lahodnými citrusy propůjčují nápoji svěžest a delikátnost. Potěší všechny, kteří milují tóny ovoce a díky svému veganskému složení, které navíc neobsahuje ani žádný lepek, se hodí opravdu na každý stůl.

Lahev Thomas Henry Wild Berry seženete v příjemném balení 750ml, a z jedné lahve tak hladce ukojíte jak žízeň svých nejbližších v teplém dni, tak touhu po drinku s přáteli ve vlahém letním večeru.  

Díky oku lahodící růžové barvě se bude limonáda také skvěle hodit do letních drinků. Pokud vás právě možnost kombinace této novinky v lahodném drinku zaujala, rozhodně vyzkoušejte Berry Breeze. Tento drink v sobě snoubí ovocnou bombu schovanou v Thomas Henry Wild Berry s ostrým vermutem (50ml), díky čemuž je zaručen dokonale vyvážený osvěžující zážitek. Podávejte ve vysoké sklenici naplněné ledem a dozdobené ovocem a úspěch ve společnosti máte zaručen.

Limonádová novinka Thomas Henry Wild Berry je k dostání na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz

                                        

Adéla Kubaštová           

Tomáš Iľko

Podobné příspěvky

Poznejte pravé asijské chutě na Smíchovské náplavce už 12. 5. Startuje Asia Food Fest

Jaroslav Hauer

Rakytníková limonáda vám zaperlí na jazyku

Afri

U rostlinných roztíratelných tuků iluzi másla nečekejte a raději čtěte etikety

Afri