Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Užijte si barevné Velikonoce s Bartidou!

Velikonoce-bartida

Žlutá, zelená, červená.  Také vás pomyšlení na tyto barvy nabíjí pozitivní energií a příslibem jara? Oslavte letošní Velikonoce opravdu stylově a chutně – nápoje od Bartidy jsou nejen vesele barevné, ale hlavně vysoce kvalitní. Pokud tedy máte rádi klasické české nápoje, ale zároveň toužíte po opravdové kvalitě a prémiové chuti, neváhejte a dejte šanci těm od Bartidy. Garantujeme vám, že udělají radost nejen vám, ale i vašim hostům a koledníkům. A kromě skvělé chuti a vysoké kvality vás potěší i jednotným designem placatek, které zpestří každý sváteční stůl. 

Bartida Vaječňák

Bartida-Vajecny_lowMají ho rádi vaši prarodiče, sousedi a pravděpodobně ho budou mít jednou rády i vaše děti. Vaječný likér je nesmrtelná klasika, která potěší téměř každého. Už jste ale měli ten od Bartidy? Od ostatních vaječných likérů ho odlišuje vysoký obsah vaječných žloutků a kvalitní složení. Nalijte si panáka vaječného likéru od Bartidy a vychutnávejte si jeho bohatou smetanovou konzistenci a jemnou vůni plnými doušky.

Objem: 1 L
Obsah: 17 %
Doporučená cena: 339 Kč

Bartida Zelená

lihoviny-stockZelená je tráva … a taky oblíbený peprmintový nápoj, který v Čechách milujeme po generace.  Ochutnejte prémiovou Zelenou od Bartidy, která byla vyrobena z vinného destilátu, alkoholu, cukru a výtažků z máty peprné. Kromě charakteristické mentolové chuti a vůně si užijete i její veselou zelenou barvu, která k Velikonocům bezpochyby patří.
 
Objem: 1 L
Obsah: 20 %
Doporučená cena: 285 Kč
 
Bartida Griotka
 
Bartida Griotka je třetí mistrovský kousek z dílny tohoto českého výrobce. A rozhodně má co nabídnout – krásně červenou barvu, třešňovou vůni a sladkou chuť. Griotka od Bartidy byla vyrobena ze zralých černých višní, velejemného lihu a ovocného destilátu. A díky kvalitním surovinám si ji nejlépe vychutnáte čistou ve formě panáků.
 
Objem: 1 L
Obsah: 20 %
Doporučená cena: 285 Kč

Michaela Janková

Společnost STOCK Plzeň-Božkov, jenž patří do Stock Spirits Group, je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již více než 100 let. S portfoliem čítajícím více než 120 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Do jeho portfolia patří také ovocné a bylinné likéry Bartida Original nebo distribuční značka kubánského rumu Legendario. Od roku 2021 STOCK Plzeň – Božkov distribuuje i všechny prémiové značky společnosti Diageo a luxusního portfolia „Reserve“, mezi nimi je rum Zacapa, gin Tanquerey nebo bourbon Bulleit. Více na www.stock.cz.

Podobné příspěvky

Topinambur- biopotravina budoucnosti

Šebík

Piper-Heidsieck představuje nový ročník svého cuvée

Afri

Srdečně Vás zveme na oficiální otevření restaurace u ČESKÉ KORUNY .

Šebík