Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Užijte si barevné Velikonoce s Bartidou!

Velikonoce-bartida

Žlutá, zelená, červená.  Také vás pomyšlení na tyto barvy nabíjí pozitivní energií a příslibem jara? Oslavte letošní Velikonoce opravdu stylově a chutně – nápoje od Bartidy jsou nejen vesele barevné, ale hlavně vysoce kvalitní. Pokud tedy máte rádi klasické české nápoje, ale zároveň toužíte po opravdové kvalitě a prémiové chuti, neváhejte a dejte šanci těm od Bartidy. Garantujeme vám, že udělají radost nejen vám, ale i vašim hostům a koledníkům. A kromě skvělé chuti a vysoké kvality vás potěší i jednotným designem placatek, které zpestří každý sváteční stůl. 

Bartida Vaječňák

Bartida-Vajecny_lowMají ho rádi vaši prarodiče, sousedi a pravděpodobně ho budou mít jednou rády i vaše děti. Vaječný likér je nesmrtelná klasika, která potěší téměř každého. Už jste ale měli ten od Bartidy? Od ostatních vaječných likérů ho odlišuje vysoký obsah vaječných žloutků a kvalitní složení. Nalijte si panáka vaječného likéru od Bartidy a vychutnávejte si jeho bohatou smetanovou konzistenci a jemnou vůni plnými doušky.

Objem: 1 L
Obsah: 17 %
Doporučená cena: 339 Kč

Bartida Zelená

lihoviny-stockZelená je tráva … a taky oblíbený peprmintový nápoj, který v Čechách milujeme po generace.  Ochutnejte prémiovou Zelenou od Bartidy, která byla vyrobena z vinného destilátu, alkoholu, cukru a výtažků z máty peprné. Kromě charakteristické mentolové chuti a vůně si užijete i její veselou zelenou barvu, která k Velikonocům bezpochyby patří.
 
Objem: 1 L
Obsah: 20 %
Doporučená cena: 285 Kč
 
Bartida Griotka
 
Bartida Griotka je třetí mistrovský kousek z dílny tohoto českého výrobce. A rozhodně má co nabídnout – krásně červenou barvu, třešňovou vůni a sladkou chuť. Griotka od Bartidy byla vyrobena ze zralých černých višní, velejemného lihu a ovocného destilátu. A díky kvalitním surovinám si ji nejlépe vychutnáte čistou ve formě panáků.
 
Objem: 1 L
Obsah: 20 %
Doporučená cena: 285 Kč

Michaela Janková

Společnost STOCK Plzeň-Božkov, jenž patří do Stock Spirits Group, je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již více než 100 let. S portfoliem čítajícím více než 120 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Do jeho portfolia patří také ovocné a bylinné likéry Bartida Original nebo distribuční značka kubánského rumu Legendario. Od roku 2021 STOCK Plzeň – Božkov distribuuje i všechny prémiové značky společnosti Diageo a luxusního portfolia „Reserve“, mezi nimi je rum Zacapa, gin Tanquerey nebo bourbon Bulleit. Více na www.stock.cz.

Podobné příspěvky

Pivní speciál roku 2020

Redaktor J.Hampl

Akce „Suchej únor“ letos připraví prodejce na tržbách za alkohol o 730 milionů korun

Afri

ČESKÁ CHUŤOVKA 2020

Redaktor J.Hampl