Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Užijte si léto s bublinkami Cava Non Plus Ultra

Teplé letní dny jsou konečně tady, a jak si je lépe vychutnat než v příjemné společnosti. Ať už zamíříte ven s přáteli, s partnerem na romantickou večeři či si dopřejete chvilku o samotě v pohodlí domova, Codorníu Cava Non Plus Ultra Reserva 2018 je pro vás tím pravým společníkem.

Opalovací krém, bazén, kraťasy nebo třeba žabky. To vše jsou symboly horkého letního počasí, které je konečně tady. Užijte si tyto dny s oblíbenými bublinkami Cava z rodiny Codorníu, Non Plus Ultra Reserva 2018, a dopřejte si chvilku k vychutnání tohoto šumivého zážitku.

Codorníu Cava Non Plus Ultra Reserva 2018 pochází z konce devatenáctého století, první degustátoři mohli tuto specialitu ochutnávat již od roku 1897. Jedná se dokonce o první víno z kategorie Brut Cava v historii. A jelikož se za ty roky stále těší velké oblibě, není divu, že patří mezi nejkvalitnější šumivá vína na světě.

Ve vůni vás okouzlí lehké tóny zralých broskví a šťavnatých zelených jablíček odrůdy Granny Smith, přičemž na závěr vás překvapí nádech čerstvé máslové briošky. Chuť, jak tomu u vín z kategorie reserva bývá, je elegantní, vyvážená s velmi jemným perlením.

Tyto bublinky si nejlépe užijete vychlazené na příjemných 5-7 °C, jedná se proto o dokonalou partii pro nadcházející teplé období.

Codorníu Cava Non Plus Ultra Reserva 2018 můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za 440 Kč v 0,75l balení.

Adéla Krpatová 

Podobné příspěvky

Festival Polívkování už tuto sobotu na Smíchovské náplavce. Vstup je poprvé zdarma

Afri

Rané brambory jsou již na pultech obchodů

Redaktor J.Hampl

Nadělte si letos tekuté Vánoce

Afri