Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Vánoce jsou za dveřmi, darujte radost v lahvi

pearl-of-mauritius

Jako každý rok i letos se Vánoce blíží rychleji a rychleji. Jsou to svátky klidu a pohody, a i kvůli té pohodě je třeba včas myslet na vhodné dárky. Ačkoli důležitý je hlavně čas strávený s blízkými, udělat radost svým drahým je takovým malým dárkem i pro nás samotné. Vyberte pro své milované něco, co je zaručeně potěší: prozkoumejte dárková balení od Premier Wines & Spirits. Vánoce jsou téměř za dveřmi. Nepodceňte přípravu, dopřejte si sváteční období plné klidu a vyhněte se shánění dárků na poslední chvíli. Distributor prémiových alkoholických i nealkoholických nápojů Premier Wines & Spirits si pro vás připravil oblíbené lahve ve speciálních dárkových baleních, která rozhodně potěší každého milovníka kvalitního alkoholu.

Vánoce jsou za dveřmi, darujte radost v lahvi

Oceňované stařené destiláty Baron Hildprandt přicházejí před Vánocemi na trh v elegantních dárkových tubách. Destiláty a ovocné pálenky v krásném kabátku nabízejí veškeré kvality populárních voňavých specialit této jihočeské značky. Tímto dárkem určitě potěšíte, protože destiláty Baron Hildprandt se vyrábějí jen z těch nejčistších surovin, díky čemuž je dosaženo prvotřídní chuti.

hell rumPokud víte, že potěšit a zahřát u srdíčka dokáže vaše blízké nebo kolegy rum, není nic jednoduššího než vybrat pro ně speciální dárkové balení dvanáctiletého prémiového rumu Flor de Caña. Obdarovaný si ho může rovnou nalít do krásných skleniček, které jsou součástí dárkového balení. Pětkrát destilovaný nikaragujský rum vyrobený výhradně z přírodních ingrediencí je sázka na jistotu. V chladných zimních měsících se nám možná občas zasteskne po horkých dnech plných slunce a vody. S The Pearl of Mauritius však můžete darovat kousek tropického ráje v lahvi. Tento rum přenese každého na úchvatný ostrov Mauricius a dovolí nechat se unášet na vlnách vanilky, exotického ovoce nebo pražených ořechů. Ve speciálním dárkovém balení v setu se dvěma skleničkami můžete darovat další tekuté zlato, a to populární rum Hell or High Water XO. Tento blend vybraných sedmiletých karibských rumů udělá radost každému, kdo dovede ocenit kvalitní pití a zajímavý příběh.

A pokud rum není to pravé ořechové, sáhněte po Ginu Mare, který potěší nejednoho milovníka ginů. Vysoká sklenice na Gin&Tonic z dárkového balení bude skvělým doplňkem všech lahodných drinků, které si obdarovaný bude moct připravit z tohoto originálního středomořského ginu. Jestli chcete ginem potěšit více duší, neváhejte skočit i po dalším, neméně kvalitním dárku – ginu Le Tribute ve speciálním balení se sklenicí ozdobenou stejnými motivy jako lahev. Svěží, a přitom suchý gin španělské provenience zajistí svou chutí a vůní citrusů letní zážitek i uprostřed zimy.

K přiťuknutí v teple domova nebo na chatě u krbu se skvěle hodí šampaňské Deutz Brut Classic, které v dárkovém balení s exkluzivními sklenicemi zpestří sváteční štědrovečerní tabuli tak, že budete chtít čekat na Ježíška ještě o trochu déle. A milovníky portského vína zaručeně nadchne Graham’s. Vinařství Graham’s má za sebou stoletou tradici, a tak se můžete spolehnout, že v dárkové tubě se bude jednat o opravdu výjimečný a chutný dárek. A nemůžeme zapomenout na vyvrcholení celého kalendářního roku – Silvestr.

Chcete-li ušetřit svým blízkým tápání, jakým přípitkem by mohli onen půlnoční okamžik oslavit, určitě neuděláte chybu při výběru jednoho z nejoceňovanějších šampaňských na světě Piper Heidsieck Cuvée Brut. S dárkovým cestovním balením se dvěma skleničkami si slavící mohou přiťuknout prakticky kdekoli na světě, ať už na sjezdovce, na pláži, nebo třeba na střeše mrakodrapu. 

Všechna dárková balení seženete u prodejce Premier Wines & Spirits na www.1er.cz.

Myslete na dárky včas! 

Adéla Kubaštová Tomáš Iľko

Podobné příspěvky

Tichý svět se přidává k vlně dobra a solidarity a připravil akci “Oslaďme jim život”

Afri

Ve stylu champagne jedou Doctor PP a Magor ze Tří sester .

Šebík

U rostlinných roztíratelných tuků iluzi másla nečekejte a raději čtěte etikety

Afri