Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Vánoční hostina bez práce

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i stres spojený s pečením cukroví a celodenní přípravou štědrovečerní hostiny. Pojďte to letos změnit a místo trápení s vánočkou a zdlouhavou přípravou bramborového salátu si zajděte na romantickou procházku nebo se v klidu dívejte s dětmi na pohádku.

O vše ostatní se totiž postarají odborníci z restaurace Dream Food Bistro. Jejich služba „take away“ zahrnuje klasické štědrovečerní menu (houbový kuba, rybí polévka, vykostěné filety kapra a samozřejmě bramborový salát), ale můžete si zde objednat i jemnou králičí paštičku, svíčkovou s karlovarskými knedlíky či několik druhů vánočního cukroví.

Vánoční hostina bez práce

Stačí pro to udělat jediné, svou objednávku zaslat v elektronické podobě nebo objednat přímo na místě v restauraci Dream Food Bistro sídlící na Praze 8 do 19. prosince.

Pak už si své připravené štědrovečerní menu v klidu a bez stresu 22. nebo 23. prosince vyzvednete a můžete si užívat nejkrásnější svátky v roce.

A my Vám garantujeme, že letos neuslyšíte: „Je to dobré, ale maminka to dělá lepší…“

Nabídku vánočního „take away“ najdete ZDE.

O Dream Food Bistru

Dream Food Bistro je moderní, stylová restaurace v Dolních Chabrech na Praze 8, kde si každý přijde na své. Vedle specialit středomořské kuchyně nabízí například i steaky z hovězí svíčkové. Bistro si peče vlastní pečivo, seženete zde třeba kmínový, špenátový, nebo oblíbený ořechový chléb. V Dream Food Bistru není nikdy nuda, majitelé pro hosty pravidelně pořádají speciální akce – nedělní brunche, svatomartinskou husu, večery zaměřené na španělskou, francouzskou nebo třeba italskou kuchyni a podobně.

Další specialitou Dream Food Bistra je prosecco. Vinný lístek vyjmenovává desítky druhů. V kombinaci s příjemným prostředím, atmosférou dýchající pohodou a výborným jídlem připravovaným předními kuchaři je každá návštěva Dream Food Bistra pohlazením po duši a nezapomenutelným zážitkem.

www.dreamfood.cz

FB: Dream Food Bistro

Instagram: dreamfoodbistro

 

Podobné příspěvky

Ocenění nejlepších českých potravinářů

Redaktor J.Hampl

Oblíbený rum Flor de Caña

Redakce

Osvěžující kombinace na léto gin & tonic

Redakce