Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Vychutnejte si léto v podobě ginových koktejlů

blood-orange-ginatonic

Letní počasí je jako dělané k příjemným chvilkám na terase, v parku či doma s přáteli. Užijte si tyto chvilky ve společnosti kvalitních ginových drinků, které vám přináší Premier Wines & Spirits. Z tipů si určitě každý vybere ten svůj oblíbený.

Gin patří bez pochyb mezi jeden z nejoblíbenějších druhů alkoholu a jeho obliba v posledních letech výrazně stoupla. Aby taky ne. Kvalitní gin si skvěle užijete samotný, ale ještě lépe zapadne do nějakého exkluzivního koktejlu. Vyberte si z nabídky Premier Wines & Spirits a užijte si léto v podobě drinkového tipu, který vás zahřeje na jazyku.

french-a-spicyFrench & Spicy

June Pear

Thomas Henry Spicy Ginger Beer

Fee Brothers Cardamom bitters

Limeta

Led

Do vysoké sklenice nejprve vložte led. Poté odměřte panák ginového likéru June Pear. Následně přidejte pár kapek kardamomového bitters a celý drink dolijte zázvorovým pivem od Thomas Henry. Dozdobte limetkou a vychutnávejte.

Peach & Rose Cup

Haymans Peach & Rose Cup

Belvoir Rose & Elderflover Pressé

Fee Brothers Grapefruit bitters

Grep

Led

Sklenici na víno naplňte ledem. Nalijte panák broskvového ginu, přidejte grapefruitové bitters a do plna dolijte limonádou Belvoir s příchutí růže a bezinky. Doplňte plátkem čerstvého grepu.

Bohemian Gin&Tonic

Bohemian gin

Thomas Henry Botanical Tonic

Borůvky

Okurka

Led

Připravte si sklenici na long drink a naplňte ji ledem a borůvkami. Poté si odměřte panák Bohemian ginu z českých luhů a hájů a dolijte tonikem od Thomas Henry. Dozdobte už jen plátkem čerstvé okurky.

Porto Tonic

Graham‘s White

Thomas Henry Tonic Water

Pomerančová kůra

Led

V jednoduchosti je krása. Pro tento drink vám postačí sklenice na víno plná ledu, do které nalijete v poměru 1:1 portské víno Graham’s a kvalitní Thomas Henry tonik. Doplníte už jen plátkem pomerančové kůry a oslňující drink je na světě.

Blood Orange Gin&Tonic

Greenall’s Orange and Fig (0 % cukru)

Thomas Henry Botanical Tonic

Pomeranč

Led

Dietáři, pozor. Tento drink vás potěší 0 % cukru v zahrnutém alkoholu. Sklenici naplňte ledem, který zalijte ochuceným ginem Greenall’s. Vložte plátek pomeranče a dolijte tonikem Thomas Henry Botanical.

Blueberry Gin&Tonic

Greenall’s Blueberry (0 % cukru)

Thomas Henry Botanical Tonic

Borůvky

Limeta

Led

Na počátku je sklenice plná ledu, borůvek a plátků limetek. Kouzlo je dokonáno panákem borůvkového ginu Greenall’s (který obsahuje 0 % cukru) a tonikem Thomas Henry Botanical. Dobrou chuť.

Pear Spritz

June Pear

Prosecco

plátek hrušky

led

Prosecco je skvělý pomocník při přípravě osvěžujících drinků. Jinak tomu není ani u Pear Spritz. Naplňte sklenici ledem, panákem ochuceného ginového likéru June Pear a dolijte proseccem. Voilá, léto ve skleničce vás čeká.

Mediterranean Gin&Tonic

Gin Mare Capri

Thomas Henry Botanical Tonic

Citronový tymián

Limeta

Led

Klasika mezi giny, Gin Mare, je v drinku sázkou na jistotu. Sklenice na víno plná ledu a plátků limetek, panák Gin Mare Capri a dolité bylinkovým tonikem Thomas Henry. Zbývá už jen dozdobit citronovým tymiánem a osvěžující drink který zaujme každého je na světě.

Tekuté ingredience pro všechny zmíněné drinky naleznete na webu společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz. Je už jen na vás, která varianta vám padla do oka!

Adéla Kubaštová Tomáš Iľko

 

Podobné příspěvky

Hlavní sezóna mušlí je za dveřmi

Afri

Grilujeme často a rádi

Afri

Světový den chleba v Břevnovském kláštěře

Afri