Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Vyměňte zápřah za pohodu s vodkou Amundsen s etiketou od umělé inteligence

vodka amundsen

Slunce, pláže, rybníky, stanování, čundry, grilovačky a výlety do přírody. Přípravy na léto jsou v plném proudu a Amundsenští husky naslouchají svému 6. smyslu a vyměnili zápřah za pohodu, aby byli v plné síle připraveni na zimu. Nechte se jimi inspirovat a užijte si léto přesně podle vašeho gusta s oblíbenou vodkou Amundsen. Ta přichází s limitovanou letní edicí, která je vybavena jedinečnou hravou etiketou, kterou podle zadání společnosti STOCK Plzeň-Božkov navrhla úplně poprvé umělá inteligence!

vodkaUmělá inteligence (Artificial Intelligence, AI) se neustále posouvá kupředu. A má i smysl pro humor! Zajímá vás, jak to víme? AI totiž navrhla novou etiketu pro limitovanou letní edici křišťálově čisté vodky Amundsen. Společnost STOCK Plzeň-Božkov zadala umělé inteligenci pokyn, aby navrhla etiketu na motivy toho, jak Amundsen vodka tráví léto, jak vypadá skandinávské léto a jak by to mohlo vypadat, kdyby i Amundsenští husky naslouchali svému 6. smyslu. A zde je výsledek – Amundsenští husky vyměnili zápřah za pohodu a užívají si zaslouženého letního odpočinku. A ne ledajakým způsobem. Husky si totiž užívají letní pohodu v plné parádě – na pláži, se slunečními brýlemi a drinkem s vodkou Amundsen.

A protože Amundsenští husky si už dopřávají zaslouženého odpočinku a letních radovánek, užijte si léto naplno i vy. Vodka Amundsen v sobě ukrývá křišťálově čistou a 6x destilovanou tekutinu, která je přímo stvořená pro míchání odvážných a osvěžujících letních drinků. Co takhle namíchat svým přátelům jednoduchý drink Amundsen Skinny, který vás dostane svou svěží chutí s tóny čerstvé limetky?

Amundsen Skinny

Letní drink, který se hodí ke každé příležitosti. Takový je oblíbený Amundsen Skinny, který vás potěší nejen během grilování, ale i na festivalech, party či při relaxování na pláži. A jak na něj? Stačí, když sklenici naplníte ledem, přilijete 4 cl šestkrát destilované vodky Amundsen, 15 cl sody, 2 cl limetkové šťávy a na závěr ozdobíte klínkem čerstvě ukrojené limetky. A letní pohoda může začít.

PR TIP

AMUNDSEN SUMMER EDITION S ETIKETOU NAVRŽENOU AI

Oúúú, léto volá! Amundsenští husky naslouchají svému 6. smyslu a vyměnili zápřah za pohodu. Vychutnejte si i vy křišťálově čistou, 6x destilovanou vodku Amundsen vyrobenou z těch nejlepších surovin plnými doušky. Vodka Amundsen nezkazí žádnou letní party. Přibalte si s sebou limitovanou letní edici s hravou etiketou se psy husky, kterou navrhla umělá inteligence!

Objem: 0,5l

Obsah: 37,5%

Doporučená cena: 209,90 Kč

O společnosti STOCK Plzeň-Božkov

Společnost STOCK Plzeň-Božkov, jenž patří do StockSpirits Group, je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již více než 100 let. S portfoliem čítajícím více než 120 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Do jeho portfolia patří také ovocné a bylinné likéry Bartida Original nebo distribuční značka kubánského rumu Legendario nebo panamského rumu Abuelo. Od roku 2021 STOCK Plzeň – Božkov distribuuje i všechny prémiové značky společnosti Diageo a luxusního portfolia „Reserve“, mezi nimi je rum Zacapa, gin Tanqueray nebo bourbon Bulleit. Od roku 2022 nabízí i prémiové portfolio nealkoholických nápojů Fentimans. 

Michaela Janková 

Podobné příspěvky

Ovoce zdražuje nejvíce za posledních minimálně deset let

Afri

Unikátní festival Gril a pivo již v sobotu 21. 4., bude se péct 400 kilový býk!

Jaroslav Hauer

Svatý Martin a dáma v červeném

Afri