Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie Hotely a restaurace

Vyrazte do nového pubu v Karlíně

KARLIN

V pražském Karlíně je otevřen nový podnik: Arthur’s Pub. Jedná se o bar unikátního konceptu, který vás přenese do příjemné hospůdky ostrovního stylu, a vy přitom nebudete muset opustit „teplo domova“. Přijďte si užít jedinečnou atmosféru tohoto nově otevřeného místa!

Karlín se může chlubit spoustou skvělých a jedinečných podniků. A do jejich rodiny se teď přidává i Arthur’s Pub, místo, které zaujme svým neotřelým stylem a ostrovním konceptem. Vychutnáte si pravou skotskou whisky, užijete si irský guinness, nebo dáte přednost české klasice?

jidlo-karlinArthur’s Pub je ideálním místem pro všechny milovníky whisky, který najdete v ulici Křižíkova 27 v Karlíně. Tento krásný bar inspirovaný britskými podniky je plný lahví s delikátním alkoholem ze všech koutů Skotska a Irska. Zároveň zde nechybějí ani nejlepší whisky světové. Vyberou si tu tak opravdu všichni.

„Místní signature koktejly navržené Tomášem Melzerem jistě okouzlí každého, kdo se nechá zlákat k jejich ochutnání. Šéfbarman Peter Rajkovič je zároveň známý svým individuálním přístupem, a tak si můžete být jistí, že jeho drinky vám budou pasovat na míru a co nápoj, to unikát,“ říká Léna Kovářová, majitelka podniku.

pubNa své si však přijdou i milovníci „měkčího“ pití. K takovým účelům se skvěle hodí dokonale načepovaný guinness, který si můžete vychutnat třeba v horkém dni na příjemné zahrádce, jež k baru patří. Zároveň nechybí ani nabídka v podobě klasiky, která nikdy nezklame – osvěží vás Únětické pivo 10°, Únětické pivo 10,7°, Únětické pivo 12° nebo speciál Ale Krkonošský medvěd Hobit. A vinaři mohou vybírat z vín ze všech významných světových regionů.

napojNemusíte se bát, ani že byste snad celý večer trpěli hlady. Ať už budete toužit po menší svačince, nebo si budete chtít pochutnat na pořádné večeři, rozhodně si vyberete – v nabídce naleznete typická barová jídla, ostrovní klasiku fish & chips nebo dokonce kaviár či ústřice. Místní kuchyně přitom klade důraz také na udržitelnost, sezonnost používaných potravin a samozřejmě kvalitu.

Každý pátek se můžete nechat unést na vlnách živé hudby, která perfektně podtrhuje atmosféru pubu. Arthur’s Pub můžete navštívit od úterý do soboty od 16 až do 2 hodin ráno. Od 22. 4. si můžete přijít naplno vychutnat také posezení na letní zahrádce v klidném vnitrobloku.

Svojí návštěvou navíc pomůžete dobré věci – 1 % ze zisku podniku totiž bude věnováno nadaci Greenpeace. Arthur’s Pub je o originalitě a jedinečnosti, přijďte se na vlastní chuťové pohárky přesvědčit, že se mu to daří.

Lena Kovářová

Majitelka Arthur’s Pub

Tomáš Iľko

Senior PR Consultant, Double-U PR, s.r.o.

Podobné příspěvky

ĆASY SE MĚNÍ, ALE ČESKÁ CHUŤOVKA ZŮSTÁVÁ

Redaktor J.Hampl

Je tu sezona chřestu

Aleš Fritscher

Jan Paukert Bistro v novém: nezapomenutelný gastronomický zážitek

Jaroslav Hauer