Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Bydlení

Soutěž Dřevěná stavba roku vstupuje do druhé fáze

jablonecky krystal

Již dvanáctým rokem pořádá Nadace dřevo pro život oborovou soutěž Dřevěná stavba roku, skrze kterou prezentuje díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří stavby šetrné k přírodě. I letos o vítězích v šesti soutěžních kategoriích rozhodne široká veřejnost a odborná porota. Podpořit svým hlasem dílo, které vás nejvíce zaujalo, můžete i vy. Všichni hlasující, kteří budou hlasovat ve všech kategoriích, se navíc automaticky zařazují do soutěže o dvoudenní pobyt ve srubu v Apartmánech na vršku. Hlasování probíhá od 7.3. do 23.3. 2022. Výsledky letošního ročníku budou oznámeny na slavnostním vyhlášení na konci dubna.

Soutěž Dřevěná stavba roku vstupuje do druhé fáze: Hlasujte  pro svého favorita a vyhrajte pobyt v nádherném srubu

O vítězi v prestižní soutěži Dřevěná stavba roku se rozhoduje od dnešního dne až do středy 23. března. Zájemci mohou hlasovat ve všech šesti soutěžních kategoriích: Malé dřevěné konstrukce – realizace, Velké dřevěné konstrukce – návrhy, Velké dřevěné konstrukce – realizace, Dřevěné budovy – návrhyDřevěné budovy – realizace,, Dřevěné interiéry – realizace. Spolu s veřejností hodnotí díla i odborná porota. Ta je složená z jedenáctiodborníků z oblasti dřevěných konstrukcí, staveb, architektury a interiérového designu. Porotci jsou rozděleni do tří hodnotících skupin podle své expertízy – na dřevěné konstrukce, dřevěné budovy a dřevěné interiéry. Přihlášená díla hodnotí zejména podle úrovně jejich technického zpracování, inovativnosti a způsobu využití dřeva. Vítězné projekty z loňských let je možné si prohlédnout v galerii staveb.

Hlasujte a vyhrajte pobyt ve srubu

Hlasující, kteří udělí hlas ve všech šesti soutěžních kategoriích, mají možnost vyhrát romantický pobyt v areálu Akademie Libchavy na 2 noci se snídani, pro 2 osoby, v hodnotě 3 190 Kč. Srub je součástí ubytování v  Apartmánech na vršku.

Martina Vokrouhlíková 

Podobné příspěvky

Jak si udělat podzimní pohodu na balkoně nebo terase? Zatopte si tam!  

Redakce

Developeři se mohou plést a vedle starších bytů nakonec zlevní i novostavby

Redakce

Zájem Čechů o hypotéky láme rekordy

Redakce