Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce

CK Kentlucky nabízí turistům zajímavé destinace

Afri

Cestovní kancelář KENTLUCKY, dříve Kentaurus, působí v oblasti cestovního ruchu od roku 1991 (od roku 2001 jako Kentlucky), v minulosti zejména v příjezdovém cestovním ruchu se zaměřením na klienty ze Španělska, Itálie, Maďarska, Anglie a dalších zemí. CK Kentlucky se v roce 2010 rozhodla vytvořit komplexní produkt se zaměřením na exotické destinace, především pak na Kubu a Srí Lanku.

CK Kentlucky

EmiratyV současné době nabízíme české a slovenské klientele variaci exotických zájezdů do následujících destinací: Kuba, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko, Dominikánská republika a Emiráty. Jsme cestovní kanceláří, která kromě svých pevných termínů a pevných programů zájezdů dává klientům i možnost přetvořit si zájezd dle vlastního obrazu (vlastní termín, individuálně volený program, kombinace produktů, kombinace hotelů, kombinace destinací apod). Pro ty z Vás, co mají vlastní dopravu (letenky), dokážeme realizovat zájezd od momentu příletu do destinace. Převážně cestujeme v malých skupinách, do 20 cestujících, abychom mohli poskytnout co nejosobitější a nejkvalitnější služby (ubytování, transfery, exkurze, pronájmy aut atd.) Nemáme minimální limity na počty účastníků ve vybraných zájezdech. Pro 2 klienty zrealizujeme plnohodnotný zájezd.

Pro klientelu ze Slovenské republiky zajišťujeme leteckou přepravu z Vídně, Košic a Bratislavy atd.. Dále pro realizaci zájezdu (administrativně) není nutné jezdit za námi do Prahy, lze platit elektronicky platební kartou. Víza do všech destinací dokážeme vystavit a poštou doporučeně (v případě Srí Lanky emailem) zaslat k rukám klientů.

Novinkou je dynamický balíček, díky kterému si sestavíte dovolenou podle svých představ za zajímavé ceny. Vyberte si termín, destinaci a odletové letiště. Odletová místa jsou možná z Prahy, Vídně, Bratislavy, Košic, Mnichova, Katowic a z Frankfurtu a další. Všechny zájezdy lze objednat jako dynamický balíček (online letenka + ubytování + transfer) cena dle aktuální dostupnosti.

Ing. Martin Maček

 

Akční nabídka: 

 Emiráty – V této destinace nabízíme klientům téměř 300 hotelů (2*, 3*, 4*, 5*). Nabízíme klientům všechny zásadní letoviska jako například Dubai, Abu Dhabi, Ras Al Khaimah, Ajman, Fujairah, Sharja a Umm Al Quwain. Také možnost kombinovaných zájezdů pláž + město. Z exkurzí lze vyzkoušet pouštní dobrodružství v džípu, podívat se na nejvyšší bod světa – mrakodrap BURJ KHALIFA, prohlédnout si známá města jako Dubai a Abu DhabiFerrari World se umožňuje projížďku v replikách aut Ferrari, po nejrychlejší dráze světa Formula Rossa a na nejvyšší horské dráze. V místě česky hovořící zástupce partnerské CK.

 

Dubai cestovani