Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

LAMAX B Cool hodinky pro děti

Chytré hodinky od společnosti LAMAX motivují děti k výkonům, pomohou jim tříbit logické myšlení a nadělají spoustu parády.

LAMAX B Cool. Chytré hodinky pro děti

Společnost LAMAX Electronics (LAMAX), výrobce zaměřující se na inteligentní a audiovizuální elektroniku, přichází s praktickým řešením chytrých hodinek pro děti. Objevte LAMAX B Cool a buďte se svými ratolestmi stále ve spojení.

Chytré hodinky LAMAX B Cool se stanou skutečným parťákem vašeho potomka, ale oceníte je i jako rodiče. Kromě zábavy totiž dokáží motivovat děti k pohybu, protože umí měřit celou škálu sportovních aktivit od pěší turistiky, přes běh až po cyklistiku. Hodinky jsou kvalitně zpracované, a tak o ně nemusíte mít strach ani během deště, certifikace IP 68 jistí i ponoření do vody. Kromě toho přes den ohlídají tepovou frekvenci a v noci zase kvalitu spánku. Na jedno nabití vydrží až 7 dní, takže žádný strach, když zrovna není po ruce zásuvka.

Že se dítěti netrefíte do vkusu řemínkem? LAMAX nenechává nic náhodě, a tak v balení naleznete rovnou dvě barevné verze. Slimfit design je zárukou, že hodinky padnou na každou dětskou ruku a nespadnou ani při velkých sportovních výkonech.

LAMAX BCool lze spárovat se zařízeními s Androidem a iOS. Chytré hodinky je tedy možné používat, aniž by bylo nutné vytahovat telefon z batohu nebo kapsy. Dítě na nich bez problémů přijme hovory či SMS. Podpora vibrací se hodí v hlučnějším prostředí a pokud je zrovna čas na pauzu, přicházejí na řadu čtyři logické hry rozvíjející matematické znalosti i postřeh. Na parádním a jasném 1,4 palcovém displeji se krásně zobrazí každý detail.

Perfektní funkcí je také možnost tvorby vlastních ciferníků, ovládání hudby je samozřejmostí. A když se někdy nadělá více nepořádku, než je zdrávo, tak chytrou vychytávku představuje funkce hledání telefonu nebo hodinek. Hodí se ale i budík, stopky nebo minutka. Synchronizace s dalším chytrým zařízením je díky technologii Bluetooth 5.0 rychlá a jednoduchá. Nastřádané kroky a další aktivity se automaticky sdílejí, a tak se nemusíte o nic víc starat.

LAMAX B Cool – základní parametry:

•    Ovládání: dotykové
•    Displej: 1,4”, barevný, 240 × 240 px
•    Bezdrátová technologie: Bluetooth 5.0
•    Nabíjení: USB 5 V / 0,5 A
•    Baterie: Li-Pol 160 mAh
•    Výdrž: Až 7 dní
•    Hmotnost: 19 g (34 g včetně řemínku)
•    Voděodolnost: IP68
•    Kompatibilita: Android 5.1, iOS 10

Stanislav Přibyl

Podobné příspěvky

Už v první třídě jsem uměla přeprat spolužáky!

Afri

Milé čtenářky a čtenáři, přejeme vám šťastný a úspěšný vstup do nového roku 2021

Afri

Kam zmizel Prvok z Libně?

Afri