Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

Co všechno se vejde Báře Seemanové a Strýcové do kufru auta

Plavkyně Bára Seemanová a tenistka Bára Strýcová se zúčastnily kuriózní výzvy, kdy musely naskládat zhruba desítku objemných zavazadel do kufrů svých Toyot. K již připravené bagáži měly navíc přidat ještě další tři zavazadla, bez kterých se neobejdou.

Toyota RAV4 x Barbora Strycova

Toyota C-HR pojme bez sklopených zadních sedaček 380 litrů nákladu, což je lepší standard ve třídě a měl by bohatě uspokojit čtyřčlennou posádku vozu na cestě na víkend nebo dovolenou.

„Litry však nejsou pro velikost  kufru vždycky jasný ukazatel, důležitý je i tvar kufru jako takového a správné skládaní,” říká PR manažerka Toyota a Lexus ČR Jitka Jechová.  

To RAV4 je na tom ještě o nějakých 200 litrů objemu zavazadelníku lépe. Tady se Bára Strýcová vůbec nemusí rozhodovat, zda synkovi Vincentovi vezme na cestu třeba kočár, skládací postýlku, nebo třeba jeho oblíbenou motorku.

Bára Seemanová si navíc k přichystaným kufrům, batohům a taškám přibrala regenerační roller, pytel s kompletní plaveckou výbavou, včetně ploutví, a misku pro pejska. Skládat začala systematicky od největších báglů, a nakonec se jí podařilo vše do její hybridní Toyoty C-HR naskládat na první pokus, z čehož měla neskrývanou radost.

Druhá Bára si k výzvě přibrala malého pomocníka, synka Vincenta. Postupně do RAV4 naskládali šest velkých tašek a kufrů, ke kterým Bára Strýcová přidala dvě další tašky, které vozí každý den, a také tenisovou raketu. Chvíli to vypadalo, že jedním ze zavazadel bude i Vincent, ten se ale včas od hromady nákladu vytratil.

Vladimír Michna

Podobné příspěvky

Praha má zastoupení ve francouzském Cannes na veletrhu MIPIM

Afri

Pražské mažoretky z T. J. Sokol Vysočany získaly titul SILVER MEDALIST

Afri

Oslava registrovaného partnerství?

Afri