Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

Emirates hledá nové členy palubního personálu

Emirates-Boeing777

Emirates, největší mezinárodní letecká společnost na světě, hledá české kandidáty do svého mezinárodního týmu palubního personálu. Dubajská letecká společnost pořádá náborové dny, Open days, které proběhnou 11. srpna v Ostravě v hotelu Mercure Ostrava Centrum a 13. srpna v Brně v hotelu Grand Hotel Brno. Open days budou zahájeny v 9:30 hodin ráno.

Open days proběhnou v Ostravě a Brně

EmiratesAerolinka hledá uchazeče, kteří s nadšením budou poskytovat perfektní a personalizované služby, díky kterým se cesta s Emirates stane pro zákazníky nezapomenutelným zážitkem. Mezi hlavní priority společnosti patří bezpečnost, ideální kandidáti by tak měli být schopni sebevědomě řídit a kontrolovat služby poskytované na palubě letadla, včetně ochrany a bezpečnostních postupů. Členové palubní posádky Emirates získají prvotřídní vzdělání a zkušenosti v nejmodernějším zařízení letecké společnosti v Dubaji.

Všichni kandidáti musí přinést svůj životopis v angličtině s aktuální fotografií. Uchazečům dále doporučujeme, aby se předem zaregistrovali zde, ti kteří se nezaregistrují online tak mohou učinit na místě. Další informace o požadavcích výběrového řízení naleznete na emirates.com/careers. Open days probíhají celý den, pokud bude uchazeč vybrán do užšího kola výběre, bude informován o termínech dalšího kola pohovorů v rámci stejného dne.

Emirates znovu na vrcholu Burdž ChalífyPalubní personál společnosti Emirates je pestrou skupinou lidí složenou z více než 160 národností, což odráží povahu zákazníků Emirates, která operuje napříč 130 destinací na šesti kontinentech. Společnost provozuje moderní flotilu s více než dvěma stovkami širokotrupých letadel. Emirates je největší světový provozovatel letadel Boeing 777 a Airbus A380.

Letecká společnost nabízí uchazečům skvělé kariérní příležitosti, zaměstnanci mají k dispozici řadu školících zařízení a širokou škálu vzdělávacích programů. Všichni členové palubního personálu Emirates mají zajištěné ubytování v Dubaji a k dispozici atraktivní zaměstnanecký balíček benefitů, včetně platového ohodnocení, které nepodléhá dani, zajištění bezplatného ubytování, transport z práce a do práce zdarma, zdravotní pojištění, exkluzivní slevy na nákupy a volnočasové aktivity v Dubaji. Členové palubního personálu mohou také využívat atraktivní cestovní benefity pro ně samotné, stejně tak pro jejich členy rodiny a přátelé, a to do všech destinací, které letecká společnost obsluhuje.

Emirates provozuje linku do Prahy již 12 let a v současné době nabízí na trase Dubaj-Praha-Dubaj denní spoj.

Tereza Procházková

Podobné příspěvky

Rozhodnuto! Nejabsurdnější je zavírání malých obchodů

Afri

Golf pro Dobrý skutek

Afri

Zažijte Dakar v Atriu Flora

Afri