Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

Holičství doma v koupelně

V dnešní pandemické situaci, kdy byly například zavřeny provozovny holičství je důležité umět si upravit účes či vousy. Toužíte-li po dokonale upravené tváři či vlasech i v pohodlí domova, vsaďte na produkty od francouzské značky BaByliss Paris.

Dříve by nikoho nenapadlo se stříhat sám. Dnes se stává nutností umět si alespoň jakž takž vlasy upravit, pokud nechcete vypadat jako bezdomovec. Doby kdy holiči stačily nůžky a břitva jsou už pryč, dnes je zde řada dalších pomocníků zastřihovačů, holících strojků a dalších. S novinkami od BaByliss Paris to páni budou mít ještě jednodušší a kreativnější. Přichází nová řada profesionálních bezdrátových zastřihovačů Super-X Metal Series. Zastřihovače E996E a MT996E kombinují špičkovou kvalitu japonské ocele, bohatou funkční výbavu, ergonomii a slušivý stylový design. Technicky vyspělý, a přitom lehoučký motor zajišťuje maximální výkon a díky lithiové baterii se nemusíte bát, že vám uprostřed kreativní práce dojde energie. Robustní kovové provedení je zárukou snadného ovládání a precizní japonské ocelové čepele se postarají o hladký a bezchybný zástřih. Produkty BaByliss nabízejí komplexní a zároveň snadné řešení úpravy vlasů, vousů i chloupků muže.

Babyliss E996E

 STŘIH JAKO OD PROFESIONÁLA

 Zastřihovač vlasů BaByliss Paris E996E v elegantním stříbrném provedení má perfektní velikost a optimálně vyváženou hmotnost. Jeho kvality oceňují i profesionální holiči– čepele z japonské oceli zajišťují hladký řez a precizní povrchovou úpravu. Trojúhelníkový tvar těla umožňuje vlasům volně odpadávat a zamezí tak ucpávání hlavice. K dispozici je 10 nástavců v rozmezí od 0,8 po 25 mm, nastavitelných po půl milimetru, a speciální nástavce pro zástřih u levého a pravého ucha, které lze nastavit do 5 poloh. Výkonný přístroj vydrží díky lithiové technologii na jediné nabití až 160 minut bezdrátového provozu. Na jeho plné nabití jsou třeba 3 hodiny. Ve výbavě nechybí ani pevné ochranné pouzdro.

VÍCEÚČELOVÝ POMOCNÍK PRO CELÉ TĚLO

Multifunkční celotělový zastřihovač BaByliss Paris MT996E ztělesňuje profesionální parametry, a to tak pokud jde o kvalitu, konstrukci, ergonomii i design. Díky vodotěsnému provedení ho můžete používat ve sprše. Přesné čepele z japonské oceli si poradí jak s úpravou hladkých a jemných vousů, tak i s těmi silnějšími a tvrdšími. Zastřihovač má 4 výměnné hlavice včetně planžetového nástavce pro dokonalý vzhled, 4 nástavců pro vousy i strniště, 2 nástavců na tělo, 2 nástavců na obočí, 3 nástavců na vlasy a nechybí ani nástavce pro uši a nos. Nástavce jsou magnetické, takže se vyhnete obtížné a zdlouhavé výměně. Na jedno nabití funguje až 5 hodin a díky rychlému nabíjení je baterie připravena již za 3 hodiny. Do výbavy patří i praktické ochranné pouzdro. Na oba přístroje poskytuje výrobce prodlouženou záruku 3 roky při ceně přístroje 3190 Kč.

Babyliss MT996E

O značce BaByliss PARIS

Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem oblíbeného francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Díky obrovskému úspěchu začíná tento revoluční produkt dodávat profesionálním kadeřníkům a poté i zákazníkům. Tak se zrodila značka Babyliss.

Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů. Díky ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou. Logo ochranné známky obsahuje původní slovo, které pravděpodobně souvisí s jménem herečky Brigitte Bardot To je indikováno dvěma písmeny „B.“ Za víc jak 60 let své existence se logo nezměnilo

Jaromír a Věra Hamplovi

 

 

Podobné příspěvky

Jdeme do všeho po hlavě!

Afri

Senioři z RoSy na přehlídkovém mole v rytmu francouzských šansonů

Afri

Češi a reklama – aktuální výzkum postoje české veřejnosti k reklamě

Afri