Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

Jaké barvy a materiály ovládnou letošní Vánoce?

vanoce

Veletržní sezóna letošního podzimu se kvapem blíží a s ním i dlouho očekávaná událost oboru dekorací a dárkového zboží. Kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME, který proběhne ve dnech 2. až 4. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA, přinese obchodníkům novinky produktů renomovaných firem a také nastíní, jakou podobu budou mít letošní vánoční svátky. Partnerem veletrhu je Skupina ČEZ. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Jaké barvy a materiály ovládnou letošní Vánoce?

vanoceVánoce jsou jednou z klíčových událostí roku nejen pro výrobce dekorací, bytových a kuchyňských doplňků či dárkového zboží. Jsou také příležitostí, na kterou se obchodníci připravují již měsíce dopředu. Kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME je místem, kde se pravidelně objevují nejnovější trendy v oboru. Návštěvníci díky němu zjistí, jaké barvy i materiály letos o svátcích budou dominovat v českých domácnostech. Navíc si mohou vybrat z produktů vyhlášených tuzemských i zahraničních firem, výrobků od designérů, ale také od rodinných manufaktur s mnohaletou tradicí.

To zjistí návštěvníci veletrhu FOR DECOR & HOME 2021

Podle profesionálního floristy Petra Sikory se letošní Vánoce navrátí k tradicím, přírodě a českým kořenům. Přesto ale nepřijdeme o moderní vliv, jednoduché tvary nebo střídmé dekory. Do popředí se letos dostávají přírodní materiály jako dřevo nebo sklo.

„Moderní vliv upřednostňuje syté pastelové odstíny, moderní jednoduché tvary, střídmé dekory (například u vánočních ozdob). A to vše bývá většinou doplněno výrazným akcentem zlaté. Velmi módní jsou tlumené zemité barvy jako hnědá, okrová, šedá nebo smaragdově zelená,“ říká Petr Sikora.

 

Pestrý výběr i zajímavé premiéry

Které značky se v Letňanech představí se svými expozicemi? Prezentovat nejnovější produkty budou například přední importéři a výrobci dekorací: DECORIUM, EDWILAN, KLIA, AUTRONIC, MOREX, DAKLS a další. Chybět nebudou výrobci svíček MANUFAKTURA VALA, BELLE CANDELS, JANA PALLE či sušené květy od firmy FLOR SERVICE TRADE.

K vidění budou také mnohé variace vánočních ozdob a dárkové zboží přivezou NEKUPTO, MIRIS TRADE nebo FLOWERGIFT. Premiérově se na veletrhu představí INDECOR, PARTYZON, SMELL OF LIFE, či SILKLAND EUROPA. Společnost KLIRA BOHEMIA, jež na českém a slovenském trhu zastupuje holandský podnik Bedding House BV, ukáže také novinky značky Pip Studio, jeho kolekci ložního textilu, koupelnového vybavení, porcelánu a domácích dekorací.

Jaké další zajímavosti přinese podzimní veletrh FOR DECOR & HOME, najdete na www.fordecor.cz.

 Lucie Bártová

vedoucí PR oddělení ABF

Podobné příspěvky

Úlety slavných. Neuvěřitelné určitě, pochopitelné sotva

Afri

Rozhodnuto! Nejabsurdnější je zavírání malých obchodů

Afri

Cukrárna Saint Tropez vyrobila čokoládový symbol premiérova selhání během pandemie

Afri